Słowo Stworki

7 opinii
  • 2 - 5 osób
  • od 6 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
SłowoStworki w serii "dobra gra w dobrej cenie" to reedycja popularnej gry SłowoStwory! Zadaniem graczy jest wymyślanie słów zaczynających się na daną literę i należących do określonej kategorii (np. miasto na literę M). Wszyscy gracze wymyślają słowa jednocześnie, dzięki czemu gra dostarcza wielkich emocji! Jeśli grałeś w grę "SłowoStwory", musisz sprawdzić "SłowoStworki"! W serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE! znajdziesz gry rodzinne, do których z przyjemnością będziesz wracać. Przekonaj się, że gra w dobrej cenie może być ciekawa i pełna emocji.
Wydawca:
Egmont
24,95

Dostępnych 11 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

SłowoStworki w serii "dobra gra w dobrej cenie" to reedycja popularnej gry SłowoStwory!

Zadaniem graczy jest wymyślanie słów zaczynających się na daną literę i należących do określonej kategorii (np. miasto na literę M). Wszyscy gracze wymyślają słowa jednocześnie, dzięki czemu gra dostarcza wielkich emocji! Jeśli grałeś w grę "SłowoStwory", musisz sprawdzić "SłowoStworki"!

W serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE! znajdziesz gry rodzinne, do których z przyjemnością będziesz wracać. Przekonaj się, że gra w dobrej cenie może być ciekawa i pełna emocji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzje

4.43
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Słowo StworkiNajbardziej przydatne recenzje

Maciej

Liczba recenzji: 73

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Słowo Stworki to rzeczywiście uproszczona wersja Słowo Stworów. "Dużą" edycję polubiłem, jednakże oba warianty zasad dostarczone do pudełka mi się nie spodobały. Gra w wariancie prostym była za prosta, a w wariancie normalnym zaczynała udawać grę, jaką nie jest.

Stąd przy każdej rozgrywce (jak i tłumaczeniu zasad gry innym osobom podczas imprez) modyfikowałem nieco zasady opierając się na tym co ludzie sądzili o grze.

Tutaj mamy natomiast proste zasady, które można modyfikować. Nic więcej. Ale niczego więcej nie spodziewałem się po grze za tak niską cenę. Naprawdę fajna sprawa!


Doris

Liczba recenzji: 168

Mniejsza i tańsza wersja Słowo Stworów - dla amatorów krzyżówek - idealna pozycja


M_zdrojek

Liczba recenzji: 97

W porządku gra imprezowa. Krótka i szybka. Niby powinna, wobec tego, być tylko przerywnikiem, ale równie dobrze można w nią zagrać 5 razy z rzędu. Jak wymyślimy ciekawe kategorie (jest 10 pustych kart kategorii, wymyśl sobie sam) to gra będzie jeszcze ciekawsza. Grałem zarówno z rówieśnikami (23-25 lat), jak i z mamą, która stwierdziła, że gra jest super i sama rozdawała karty do następnej rozgrywki.
Z tej serii Egmontu mam jeszcze "Co słychać na farmie?" i porównując te dwie gry to "Słowostworki" (dla mnie) wygrywają. Przyjmą się chyba w każdym gronie. Natomiast pierwsza z ww. gier może spotkać się z reakcją typu: o matko, co oni robią, przecież mają po x lat. Więc Słowostworki to propozycja bardziej uniwersalna.
Dla mnie 5/5.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie