Sojusz na już

Gra karciana, w której liczy się spryt!
3 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
W grze wcielacie się w posłańców władcy Wielkiej Prapuszczy. Waszym zadaniem jest przekazanie pięknych darów monarchom z całego świata. Uwaga! Musicie działać szybko i sprawnie. Najprzebieglejszy z graczy zostanie Głównym Doradcą władcy lub Główną Doradczynią władcy. Czy to właśnie Ty sięgniesz po ten tytuł? Sojusz na już to kolejna gra Reinera Knizii, która uczy strategii, taktyki i lekkiego blefu w atmosferze zdrowej rywalizacji. Przepięknie ilustrowane karty przez Piotra Sokołowskiego umilą każde rozdanie, a nieskomplikowane zasady sprawiają, że łatwo zachęcić do rozgrywki osoby nie grające na co dzień w gry planszowe.
Autor:
Reiner Knizia
Ilustracje:
Piotr Sokołowski
Wydawca:
Muduko
59,95

Dostępnych 12 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W grze wcielacie się w posłańców władcy Wielkiej Prapuszczy. Waszym zadaniem jest przekazanie pięknych darów monarchom z całego świata. Uwaga! Musicie działać szybko i sprawnie.

Najprzebieglejszy z graczy zostanie Głównym Doradcą władcy lub Główną Doradczynią władcy. Czy to właśnie Ty sięgniesz po ten tytuł?

Sojusz na już to kolejna gra Reinera Knizii, która uczy strategii, taktyki i lekkiego blefu w atmosferze zdrowej rywalizacji. Przepięknie ilustrowane karty przez Piotra Sokołowskiego umilą każde rozdanie, a nieskomplikowane zasady sprawiają, że łatwo zachęcić do rozgrywki osoby nie grające na co dzień w gry planszowe.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
  • żetony
Waga:
191 g

Recenzje

4.67
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sojusz na jużWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie