Story Line: Fairy Tales

Dawno, dawno temu...
Podziel się swoją opinią
  • 3 - 8 osób
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Słowa "Dawno, dawno temu..." otwierają wrota baśni, magii, fantastycznych stworzeń i dzielnych bohaterów. Dzięki nim, przenosimy się do dalekich krain, śledząc wydarzenia księżniczek, nieustraszonych gigantów i mówiących zwierząt. Każdy z nas miał swoją ulubioną baśń. Gra Story Line: Fairy Tales pozwoli wam na stworzenie własnej baśni. Nawet 8 osób będzie mogło mieć swój udział w powstawaniu kolejnych wydarzeń, wprowadzaniu nowych postaci i nagłych zwrotów akcji.W pudełku znajdziecie ponad 100 kart, które pomogą wam tworzyć wiele wyjątkowych historii i na pewno nie będzie dwóch takich samych opowieści! Zagrajcie sami i sprawdźcie co znajdzie się między "Dawno, dawno temu...", a "Żyli długo i szczęśliwie".
Autor:
Gabriele Mari
Wydawca:
Asmodee
79,95
39,95
-50%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 79,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Słowa "Dawno, dawno temu..." otwierają wrota baśni, magii, fantastycznych stworzeń i dzielnych bohaterów. Dzięki nim, przenosimy się do dalekich krain, śledząc wydarzenia księżniczek, nieustraszonych gigantów i mówiących zwierząt. Każdy z nas miał swoją ulubioną baśń.

Gra Story Line: Fairy Tales pozwoli wam na stworzenie własnej baśni. Nawet 8 osób będzie mogło mieć swój udział w powstawaniu kolejnych wydarzeń, wprowadzaniu nowych postaci i nagłych zwrotów akcji.W pudełku znajdziecie ponad 100 kart, które pomogą wam tworzyć wiele wyjątkowych historii i na pewno nie będzie dwóch takich samych opowieści!

Zagrajcie sami i sprawdźcie co znajdzie się między "Dawno, dawno temu...", a "Żyli długo i szczęśliwie".

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
400 g
Kod producenta:
FSY01


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie