Suburbia Inc (edycja polska)

Dodatek do polskiej Suburbii
7 opinii
 • 1 - 4 osoby
 • od 8 lat
 • ok. 90 minut
 • wydanie polskie
Pamiętasz jeszcze jak zaczynałeś budować swoje miasteczko od jednego parku miejskiego z niewielką fabryką i przedmieściami? Jak dużo zmieniło się od tamtej pory? Powstawały biurowce, restauracje, wspólnoty mieszkaniowe, parkingi lotniska… Teraz nadszedł czas, aby zostać korporacją! Pojawiły się całkowicie nowe możliwości dla Ciebie i dla Twojego miasteczka. Możesz budować nowe obiekty, takie jak cmentarz, oczyszczalnia ścieków czy galeria handlowa, a także z wyprzedzeniem zaplanować przebudowę! Od teraz należy także rozważyć wyznaczenie granic miasta, które dają wiele dodatkowych korzyści. Podczas kiedy Twoje miasto będzie się rozwijać, Ty cały czas musisz trzymać rękę na pulsie. Poza dalekosiężnymi celami masz teraz możliwość skorzystania z dobrodziejstw Bonusów oraz Misji, aby podczas gry zwiększyć swój przychód i reputację. Pamiętaj jednak, że są konkretne warunki, które trzeba wcześniej spełnić.
Autor:
Ted Alspach
Wydawca:
Planszoweczka.pl
69,95

Dostępnych 9 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Pamiętasz jeszcze jak zaczynałeś budować swoje miasteczko od jednego parku miejskiego z niewielką fabryką i przedmieściami? Jak dużo zmieniło się od tamtej pory? Powstawały biurowce, restauracje, wspólnoty mieszkaniowe, parkingi lotniska… Teraz nadszedł czas, aby zostać korporacją!
Pojawiły się całkowicie nowe możliwości dla Ciebie i dla Twojego miasteczka. Możesz budować nowe obiekty, takie jak cmentarz, oczyszczalnia ścieków czy galeria handlowa, a także z wyprzedzeniem zaplanować przebudowę! Od teraz należy także rozważyć wyznaczenie granic miasta, które dają wiele dodatkowych korzyści.
Podczas kiedy Twoje miasto będzie się rozwijać, Ty cały czas musisz trzymać rękę na pulsie. Poza dalekosiężnymi celami masz teraz możliwość skorzystania z dobrodziejstw Bonusów oraz Misji, aby podczas gry zwiększyć swój przychód i reputację. Pamiętaj jednak, że są konkretne warunki, które trzeba wcześniej spełnić.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 nowa Plansza na Stosy
 • 10 kafelków A
 • 10 kafelków B7
 • 6 kafelków C
 • 10 Bonusów
 • 10 Misji
 • 12 kafelków Granic
 • 5 Celów
 • 1 instrukcja
Waga:
600 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.43
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Suburbia Inc (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 148

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo lubię suburbię i dodatek rozwija to, co bardzo fajne (nowe kafelki terenów) i dodaje nowe zasady granic, które nie tylko nie psują zabawy, a nawet ją poprawiają. Choć niektórzy koledzy uważają, że bez granic gra się lepiej, ale dodatek jest wart swojej ceny.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

felipone

Liczba recenzji: 100

Dodatkowo kafelki i granice bardzo urozmaicają grę, teraz nawet przy grze 4 osoby nie można być pewnym co wyskoczy, jest to obkupione wydłużony set-up gry.
Jedna gra posiada jedną bardzo dużą wadę nikt nie pomyślał, aby na kafelkach przy nazwie lokalizacji dodać ikonę dodatku w ten sposób składanie gry z podziałem na podstawkę i dodatek trwa 3 razy dłużej :(


Elessar11

Liczba recenzji: 47

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jestem bardzo zadowolony z kupna tego dodatku. Całkowicie nie przeszkadza mi forma zapakowania całości (brak pudełka), gdyż nadmiar pudełek z różnych dodatków do gier, przyprawia mnie o ból głowy gdy mam się ich pozbyć (a przecież za nie zapłaciłem). Pomysł z granicami miasta bardzo mi się podoba i podczas grania dobrze funkcjonuje. Przejrzałem płytki z zakupionego przeze mnie dodatku i na mojej wersji nie doszukałem się błędów drukarskich.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie