Szeryf z Nottingham - Szeryf pierwszego gracza

(Nie)przekupny stróż prawa w całej okazałości!
6 opinii
  • wydanie międzynarodowe
  • rebel poleca
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Szeryf z Nottingham.
Szeryf z Nottingham
Cool Mini or Not rozpoczęło swoją działalność jako portal i społeczność, w której każdy może pochwalić się zdjęciami pomalowanych figurek i ocenić dzieła innych. Dzięki nieustającemu wsparciu strona rozwijała się przez lata i prężnie działa do dziś, po drodze stając się potężnym sklepem internetowym i wydawnictwem, słynącym z produkowania gier planszowych z bardzo wysokiej jakości figurkami (seria gier Zombicide, Krosmaster Arena, Blood Rage).I właśnie taką - światowej klasy, wyprodukowaną przez speców z CMON - figurkę przedstawiającą Szeryfa z Nottingham pragniemy Wam zaoferować. To wykonany z plastiku model zastępujący znacznik gracza i zarazem wyjątkowa figurka, którą możemy ozdobić nasze otoczenie :)
Wydawca:
Cool Mini Or Not, Rebel
995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Cool Mini or Not rozpoczęło swoją działalność jako portal i społeczność, w której każdy może pochwalić się zdjęciami pomalowanych figurek i ocenić dzieła innych. Dzięki nieustającemu wsparciu strona rozwijała się przez lata i prężnie działa do dziś, po drodze stając się potężnym sklepem internetowym i wydawnictwem, słynącym z produkowania gier planszowych z bardzo wysokiej jakości figurkami (seria gier Zombicide, Krosmaster Arena, Blood Rage).

I właśnie taką - światowej klasy, wyprodukowaną przez speców z CMON - figurkę przedstawiającą Szeryfa z Nottingham pragniemy Wam zaoferować. To wykonany z plastiku model zastępujący znacznik gracza i zarazem wyjątkowa figurka, którą możemy ozdobić nasze otoczenie :)

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plastikowa figurka o wysokości 60 mm (podstawka ma średnicę 25 mm)
Waga:
50 g

Recenzje

4.50
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Szeryf z Nottingham - Szeryf pierwszego gracza

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie