Szeryf z Nottingham - Szeryf pierwszego gracza

(Nie)przekupny stróż prawa w całej okazałości!
7 opinii
  • wydanie międzynarodowe
  • rebel poleca
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Szeryf z Nottingham.
Szeryf z Nottingham
Cool Mini or Not rozpoczęło swoją działalność jako portal i społeczność, w której każdy może pochwalić się zdjęciami pomalowanych figurek i ocenić dzieła innych. Dzięki nieustającemu wsparciu strona rozwijała się przez lata i prężnie działa do dziś, po drodze stając się potężnym sklepem internetowym i wydawnictwem, słynącym z produkowania gier planszowych z bardzo wysokiej jakości figurkami (seria gier Zombicide, Krosmaster Arena, Blood Rage). I właśnie taką - światowej klasy, wyprodukowaną przez speców z CMON - figurkę przedstawiającą Szeryfa z Nottingham pragniemy Wam zaoferować. To wykonany z plastiku model zastępujący znacznik gracza i zarazem wyjątkowa figurka, którą możemy ozdobić nasze otoczenie :)
Wydawca:
Cool Mini Or Not, Rebel
9,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Cool Mini or Not rozpoczęło swoją działalność jako portal i społeczność, w której każdy może pochwalić się zdjęciami pomalowanych figurek i ocenić dzieła innych. Dzięki nieustającemu wsparciu strona rozwijała się przez lata i prężnie działa do dziś, po drodze stając się potężnym sklepem internetowym i wydawnictwem, słynącym z produkowania gier planszowych z bardzo wysokiej jakości figurkami (seria gier Zombicide, Krosmaster Arena, Blood Rage).

I właśnie taką - światowej klasy, wyprodukowaną przez speców z CMON - figurkę przedstawiającą Szeryfa z Nottingham pragniemy Wam zaoferować. To wykonany z plastiku model zastępujący znacznik gracza i zarazem wyjątkowa figurka, którą możemy ozdobić nasze otoczenie :)

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plastikowa figurka o wysokości 60 mm (podstawka ma średnicę 25 mm)
Waga:
50 g

Recenzje

4.43
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Szeryf z Nottingham - Szeryf pierwszego graczaNajbardziej przydatne recenzje

Sapphire101

Liczba recenzji: 167

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Szkoda, że figurki nie znajdziemy w standardowej wersji gry (bądź jako bonus do zakupu drugiego wydania itp.). W wersji niepomalowanej szeryf traci jednak urok i lepiej zastąpić go kartonowym znacznikiem. Samo wykonanie figurki szczegółowe, jedyny minus - wyginająca się końcówka miecza.


Ryudo

Liczba recenzji: 84

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Wykonie na najwyższym poziomie, wiadomo jest to gadżet zbędny tylko dla fanów i rzeczywiście szkoda, że nie został wydany razem z podstawową grą. Rebel tego przystojniaka owinął w bąbelki i dostarczył pod dobry adres :)


Dorota

Liczba recenzji: 170

Ta figurka powinna być jako bonus do gry.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie