The Others: Plastic Token Pack

Zestaw 88 plastikowych żetonów
1 opinia
  • 2 - 5 osób
  • od 14 lat
  • ok. 90 minut
  • wydanie angielskie
The Others to majstersztyk gier z gatunku ameritrash (typ gier planszowych, w których nacisk kładziony jest na klimat i płynną rozgrywkę). W grze jeden gracz kontroluje Grzech, a pozostali łączą się w jedną drużynę jako członkowie FAITH, jedynej grupy, która jest w stanie powstrzymać apokalipsę. Zestaw The Others: Plastic Token Pack zawiera 88 wytrzymałych plastikowych żetonów premium, którymi możemy zastąpić tekturowe znaczniki z podstawowej edycji gry.
Wydawca:
Cool Mini Or Not
Kod producenta:
SSN014
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

The Others to majstersztyk gier z gatunku ameritrash (typ gier planszowych, w których nacisk kładziony jest na klimat i płynną rozgrywkę). W grze jeden gracz kontroluje Grzech, a pozostali łączą się w jedną drużynę jako członkowie FAITH, jedynej grupy, która jest w stanie powstrzymać apokalipsę.

Zestaw The Others: Plastic Token Pack zawiera 88 wytrzymałych plastikowych żetonów premium, którymi możemy zastąpić tekturowe znaczniki z podstawowej edycji gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 88 kolorowych żetonów wykonanych z plastiku
Waga:
200 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Others: Plastic Token PackWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie