The Prodigals Club

Trać w oczach innych i wygrywaj radosne życie!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - 5 osób
 • od 14 lat
 • ok. 100 minut
 • wydanie angielskie
Witajcie w Klubie Utracjuszy! Miejscu, gdzie wszystko wydaje się być niespełnionym marzeniem większości mieszkańców Wiktoriańskiej Anglii. Jednak w głowach członków klubu pojawiła się pewna idea - posiadanie pieniędzy i wpływów nie jest już tak ciekawe jak kiedyś. I teraz chcieliby wrócić do dawnych czasów w których jeszcze tego wszystkiego nie mieli... i tak rozpoczął się wyścig rozrzutności. W grze Prodigals Club wcielamy się w rolę młodych Gentlemenów z czasów Wiktoriańskiej Anglii, którzy będą rywalizowali ze sobą o to który z nich roztrwoni swój majątek, utraci znajomych i poparcie polityczne jako pierwszy. Tego nietypowego zadania może się podjąć każdy, a grę skonstruowano w ten sposób, aby grać można było w dowolnej kombinacji trzech modułów, a nawet łączyć ją z jej starszą siostrą, grą Ostatnia Wola.
Autor:
Vladimir Suchy
Wydawca:
Czech Games Edition
11995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Witajcie w Klubie Utracjuszy! Miejscu, gdzie wszystko wydaje się być niespełnionym marzeniem większości mieszkańców Wiktoriańskiej Anglii. Jednak w głowach członków klubu pojawiła się pewna idea - posiadanie pieniędzy i wpływów nie jest już tak ciekawe jak kiedyś. I teraz chcieliby wrócić do dawnych czasów w których jeszcze tego wszystkiego nie mieli... i tak rozpoczął się wyścig rozrzutności.

W grze Prodigals Club wcielamy się w rolę młodych Gentlemenów z czasów Wiktoriańskiej Anglii, którzy będą rywalizowali ze sobą o to który z nich roztrwoni swój majątek, utraci znajomych i poparcie polityczne jako pierwszy. Tego nietypowego zadania może się podjąć każdy, a grę skonstruowano w ten sposób, aby grać można było w dowolnej kombinacji trzech modułów, a nawet łączyć ją z jej starszą siostrą, grą Ostatnia Wola.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
1.5
Nakładem Wydawnictwa REBEL zostanie wydana polska edycja gry. Aby dowiedzieć się więcej polecamy obserwować nas w mediach społecznościowych bądź odwiedzić stronę wydawnictwa.


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie