The Prodigals Club

Trać w oczach innych i wygrywaj radosne życie!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 5 osób
  • od 14 lat
  • ok. 100 minut
  • wydanie angielskie
Witajcie w Klubie Utracjuszy! Miejscu, gdzie wszystko wydaje się być niespełnionym marzeniem większości mieszkańców Wiktoriańskiej Anglii. Jednak w głowach członków klubu pojawiła się pewna idea - posiadanie pieniędzy i wpływów nie jest już tak ciekawe jak kiedyś. I teraz chcieliby wrócić do dawnych czasów w których jeszcze tego wszystkiego nie mieli... i tak rozpoczął się wyścig rozrzutności. W grze Prodigals Club wcielamy się w rolę młodych Gentlemenów z czasów Wiktoriańskiej Anglii, którzy będą rywalizowali ze sobą o to który z nich roztrwoni swój majątek, utraci znajomych i poparcie polityczne jako pierwszy. Tego nietypowego zadania może się podjąć każdy, a grę skonstruowano w ten sposób, aby grać można było w dowolnej kombinacji trzech modułów, a nawet łączyć ją z jej starszą siostrą, grą Ostatnia Wola.
Autor:
Vladimir Suchy
Wydawca:
Czech Games Edition
119,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Witajcie w Klubie Utracjuszy! Miejscu, gdzie wszystko wydaje się być niespełnionym marzeniem większości mieszkańców Wiktoriańskiej Anglii. Jednak w głowach członków klubu pojawiła się pewna idea - posiadanie pieniędzy i wpływów nie jest już tak ciekawe jak kiedyś. I teraz chcieliby wrócić do dawnych czasów w których jeszcze tego wszystkiego nie mieli... i tak rozpoczął się wyścig rozrzutności.

W grze Prodigals Club wcielamy się w rolę młodych Gentlemenów z czasów Wiktoriańskiej Anglii, którzy będą rywalizowali ze sobą o to który z nich roztrwoni swój majątek, utraci znajomych i poparcie polityczne jako pierwszy. Tego nietypowego zadania może się podjąć każdy, a grę skonstruowano w ten sposób, aby grać można było w dowolnej kombinacji trzech modułów, a nawet łączyć ją z jej starszą siostrą, grą Ostatnia Wola.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,5 kg

Nakładem Wydawnictwa REBEL zostanie wydana polska edycja gry. Aby dowiedzieć się więcej polecamy obserwować nas w mediach społecznościowych bądź odwiedzić stronę wydawnictwa.

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie