Ticket to Ride: Nordic Countries

Angielska edycja dodatku do najpopularniejszej gry o pociągach!
33 opinie
 • 2 - 3 osoby
 • wydanie angielskie
 • instrukcja polska
Ticket to Ride Nordic Countries zabierze cię w skandynawską podróż przez Danię, Finlandię, Norwegię oraz Szwecję, w trakcie której zagościsz we wspaniałych północnych miastach, takich jak Kopenhaga, Oslo, Helsinki i Sztokholm. Odwiedź piękne norweskie fiordy oraz cudowną górską scenerię linii kolejowej Rauma. Wdychaj słone powietrze tłocznych szwedzkich portów nad Morzem Bałtyckim. Mknij przez duńską prowincję, niegdyś przemierzaną przez Wikingów. Wskocz do fińskiego pociągu i przejedź przez koło polarne do krainy białych nocy. Gracze zbierają karty różnych rodzajów pociągów, które pozwalają im obejmować kontrolę nad szlakami kolejowymi, przejeżdżać tunelami i wjeżdżać na promy, aby podróżować pomiędzy miastami Skandynawii. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych wersji, gra charakteryzuje się eleganckim wystrojem, a jej zasady można poznać w przeciągu 5 minut, dzięki czemu zapewnia wiele godzin zabawy zarówno dla rodzin, jak i dla doświadczonych graczy. Ticket to Ride Nordic Countries jest kompletną grą planszową przeznaczoną dla 2 lub 3 graczy. Ta specjalna edycja Nordic Countries będzie dostępna wyłącznie przez ograniczony okres czasu.
Autor:
Alan R. Moon
Wydawca:
Days of Wonder
179,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ticket to Ride Nordic Countries zabierze cię w skandynawską podróż przez Danię, Finlandię, Norwegię oraz Szwecję, w trakcie której zagościsz we wspaniałych północnych miastach, takich jak Kopenhaga, Oslo, Helsinki i Sztokholm. Odwiedź piękne norweskie fiordy oraz cudowną górską scenerię linii kolejowej Rauma. Wdychaj słone powietrze tłocznych szwedzkich portów nad Morzem Bałtyckim. Mknij przez duńską prowincję, niegdyś przemierzaną przez Wikingów. Wskocz do fińskiego pociągu i przejedź przez koło polarne do krainy białych nocy.

Gracze zbierają karty różnych rodzajów pociągów, które pozwalają im obejmować kontrolę nad szlakami kolejowymi, przejeżdżać tunelami i wjeżdżać na promy, aby podróżować pomiędzy miastami Skandynawii.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych wersji, gra charakteryzuje się eleganckim wystrojem, a jej zasady można poznać w przeciągu 5 minut, dzięki czemu zapewnia wiele godzin zabawy zarówno dla rodzin, jak i dla doświadczonych graczy.

Ticket to Ride Nordic Countries jest kompletną grą planszową przeznaczoną dla 2 lub 3 graczy.

Ta specjalna edycja Nordic Countries będzie dostępna wyłącznie przez ograniczony okres czasu.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • pełnowymiarowa plansza przedstawiająca mapę państw Skandynawii
 • 135 kolorowych pociągów
 • 110 kart pociągów
 • 46 biletów docelowych
 • 1 karta premiowa Globtrotter
 • 3 drewniane znaczniki punktacji
 • 1 instrukcja
 • 1 internetowy kod dostępowy Days of Wonder
Waga:
1,35 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
DOW7208
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.73
na podstawie 33 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ticket to Ride: Nordic CountriesNajbardziej przydatne recenzje

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 98

Myślę, że tej wersji najbardziej szkodzi identyczna z pozostałymi cena. Choćby to była najlepsza mapa świata, to wybór pomiędzy 2-3 osobową Skandynawią a 2-5 osobowymi USA, Europą czy Niemcami jest oczywisty. Z tego powodu jeszcze w tę wersję nie zagrałem, bo nikt z moich znajomych Nordic Countries nie ma.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Tomuch

Liczba recenzji: 70

Bardzo dobrze skrojony Ticket pod dwie osoby - właśnie najczęściej ląduje u nas na stole podczas gry w parze. Ciekawy klimat, szczególnie podczas jesienno-zimowych wieczorów, kiedy śnieg skapujący z kart przenosi nas do przedziałów jadących pociągów przez przestrzenie Skandynawii.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

SebaZepp

Liczba recenzji: 92

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Ciekawa odmiana TtR. Wersja wyważona dla 2-3 osób. Dla par albo dla kogoś kto nie ma ekipy do gier ! Szkoda ze to nie jest po prostu osobna plansza, tylko cała gra, wiec osoby, które posiadają Europe bądź USA będą pewnie się wstrzymywać przed zakupem.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również