Triominos Sunshine (pomarańczowy)

Podróżna wersja szybkiej gry logicznej
1 opinia
  • 2 - 4 osoby
  • od 6 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
Triominos to gra rodzinna z gatunku gier logicznych. Przypominająca klasyczne domino, ale gwarantuje znacznie ciekawszą rozgrywkę. Jest to jedna z niewielu gier w które mogą grać osoby w różnym wieku (dzieci i dorośli) doskonale się przy tym bawiąc i rywalizując ze sobą na równym poziomie. Zasady gry są bardzo proste, układane elementy mają kształt równobocznych trójkątów z liczbami w narożnikach. Dostawiając kolejny kamień do już ułożonego układu, musimy zadbać o to, by numery w sąsiadujących narożnikach były takie same. W podstawowym wariancie gry (dla najmłodszych), wystarczy dokładać pasujące do siebie kamienie. Nieco bardziej wymagająca rozgrywka wymaga liczenia punktów. Cyfry w narożnikach ułożonego przez nas elementu to zdobyte przez nas punkty. Dodatkowo grę można komplikować wprowadzając bonusy punktowe za zamknięcie (dołożenie ostatniego kamienia) specjalnych konfiguracji kamieni (np. Hexagon). Ponieważ w Triominos każdy kamień jest wyjątkowy i niepowtarzalny, warto przemyśleć swoją taktykę i każdy ruch! Proste zasady, ale niebanalna, angażująca rozgrywka, a teraz również kompaktowe opakowanie - oto sekret gry Triominos!
Autor:
Allan Cowan
Wydawca:
Goliath
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Triominos to gra rodzinna z gatunku gier logicznych. Przypominająca klasyczne domino, ale gwarantuje znacznie ciekawszą rozgrywkę. Jest to jedna z niewielu gier w które mogą grać osoby w różnym wieku (dzieci i dorośli) doskonale się przy tym bawiąc i rywalizując ze sobą na równym poziomie.

Zasady gry są bardzo proste, układane elementy mają kształt równobocznych trójkątów z liczbami w narożnikach. Dostawiając kolejny kamień do już ułożonego układu, musimy zadbać o to, by numery w sąsiadujących narożnikach były takie same.

W podstawowym wariancie gry (dla najmłodszych), wystarczy dokładać pasujące do siebie kamienie. Nieco bardziej wymagająca rozgrywka wymaga liczenia punktów. Cyfry w narożnikach ułożonego przez nas elementu to zdobyte przez nas punkty. Dodatkowo grę można komplikować wprowadzając bonusy punktowe za zamknięcie (dołożenie ostatniego kamienia) specjalnych konfiguracji kamieni (np. Hexagon).

Ponieważ w Triominos każdy kamień jest wyjątkowy i niepowtarzalny, warto przemyśleć swoją taktykę i każdy ruch!

Proste zasady, ale niebanalna, angażująca rozgrywka, a teraz również kompaktowe opakowanie - oto sekret gry Triominos!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 56 kamieni Triominos wraz z instrukcją w trójkątnym piórniku na zamek błyskawiczny
Waga:
340 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Triominos Sunshine (pomarańczowy)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie