Welcome to... Halloween oraz Świąteczne światełka (dodatek #3)

Trzeci dodatek do Welcome to...
9 opinii
  • 1 - 100 osób
  • od 10 lat
  • ok. 25 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Welcome to... Miasteczko marzeń.
Welcome to... Miasteczko marzeń
Zestaw dwóch rozszerzeń, które sprytnie zmieniają nasze rozgrywki w Welcome to… poprzez dodanie nowych opcji punktacji. Pamiętajcie – nowe dodatki to zupełnie nowe arkusze dla Waszego egzemplarza gry!HalloweenW tej wyjątkowej dzielnicy gracze podczas budowy obiektów mają okazję zagrać w cukierek albo psikus. Tym sposobem mogą pozyskać cukierki lub spotkać krążącego po osiedlu ducha. Po zebraniu odpowiedniej liczby duchów i cukierków gracz może ogłosić, że chce skorzystać ze specjalnej premii. Kto pierwszy, ten lepszy!ŚwiętaW tym dodatku zasady są podobne do oryginału, z tym że liczy się każdy ciąg budynków ustawionych w kolejności numerycznej. Takie zestawy domów będą dodatkowo punktowane.
Autor:
Alexis Allard, Benoit Turpin
Ilustracje:
Anne Heidsieck
Wydawca:
Rebel
3995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Zestaw dwóch rozszerzeń, które sprytnie zmieniają nasze rozgrywki w Welcome to… poprzez dodanie nowych opcji punktacji. Pamiętajcie – nowe dodatki to zupełnie nowe arkusze dla Waszego egzemplarza gry!

Halloween

W tej wyjątkowej dzielnicy gracze podczas budowy obiektów mają okazję zagrać w cukierek albo psikus. Tym sposobem mogą pozyskać cukierki lub spotkać krążącego po osiedlu ducha. Po zebraniu odpowiedniej liczby duchów i cukierków gracz może ogłosić, że chce skorzystać ze specjalnej premii. Kto pierwszy, ten lepszy!

Święta

W tym dodatku zasady są podobne do oryginału, z tym że liczy się każdy ciąg budynków ustawionych w kolejności numerycznej. Takie zestawy domów będą dodatkowo punktowane.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • tematyczny notes punktacji Halloween
  • tematyczny notes punktacji Świąteczne światełka
  • 6 tematycznych kart planu miejscowego (58 × 88 mm)
  • instrukcja do wariantu 1-osobowego
Waga:
330 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.89
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Welcome to... Halloween oraz Świąteczne światełka (dodatek #3)Najbardziej przydatne recenzje

Docia

Liczba recenzji: 400

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra, która z dodatkowymi notesami (i kartami) odświeża ten tytuł. Tym razem mamy motyw halloween i świąteczny! Miłe urozmaicenie :D Polecam


rafał

Liczba recenzji: 26

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek troszkę zmienia podstawową grę dając więcej zabawy i więcej myślenia. Mi osobiście bardziej przypadł do gustu dodatek świąteczny niż halloween. Polecam zwłaszcza gdy chcecie wprowadzić coś nowego do standardowej gry Welcome to.


Daniel

Liczba recenzji: 18

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Delikatna i bardzo przyjemna odskocznia od podstawki :D Nowe grafiki nadają super klimatu! Godne poleceniaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy w tym dodatku stawiając dom na ulicy (wpisując jego nr) na polu z duchem i cukierkiem zbieramy i duchy i cukierki, czy wybieramy jedną rzecz?

~ Ja 15.03.2021 21:23

obie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 06.04.2021 14:57

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie