Wieczór panieński: W domu

Pomysł na oryginalną i niezapomnianą imprezę
Podziel się swoją opinią
  • od 18 lat
  • wydanie polskie
Planujesz wieczór Panieński? Postanowiłaś, że odbędzie się on w domu? Chcesz, aby to wydarzenie było niezwykłym przeżyciem? Dajemy Ci sprawdzony przepis, aby przyrządzić Wieczór Panieński okraszony naprawdę dużą dawką śmiechu! Gwarantujemy, że wszystkie zagotujecie się od nadmiaru wrażeń i świetnej zabawy. Wieczór panieński: W domu to wybuchowa mieszanka, dzięki której zapewnisz Pannie Młodej oraz wszystkim uczestniczkom imprezy wieczór, którego długo nie zapomną! 12 specjalnych zadań sprawi, że zabawa będzie wspaniała i bardzo atrakcyjna dla wszystkich uczestniczek. Wieczór panieński: W domu to w skrócie:  imprezowa gra na wieczór panieński, super zadania, które sprawią, że wieczór będzie niezapomniany, kolorowe karty z zadaniami, wersja karciana bardzo wygodna do schowania, wspaniały pomysł na imprezowe zadania w trakcie wieczoru panieńskiego w domu.
Wydawca:
Razem
6,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Planujesz wieczór Panieński? Postanowiłaś, że odbędzie się on w domu? Chcesz, aby to wydarzenie było niezwykłym przeżyciem? Dajemy Ci sprawdzony przepis, aby przyrządzić Wieczór Panieński okraszony naprawdę dużą dawką śmiechu! Gwarantujemy, że wszystkie zagotujecie się od nadmiaru wrażeń i świetnej zabawy.

Wieczór panieński: W domu to wybuchowa mieszanka, dzięki której zapewnisz Pannie Młodej oraz wszystkim uczestniczkom imprezy wieczór, którego długo nie zapomną! 12 specjalnych zadań sprawi, że zabawa będzie wspaniała i bardzo atrakcyjna dla wszystkich uczestniczek.

Wieczór panieński: W domu to w skrócie: 

  • imprezowa gra na wieczór panieński,
  • super zadania, które sprawią, że wieczór będzie niezapomniany,
  • kolorowe karty z zadaniami,
  • wersja karciana bardzo wygodna do schowania,
  • wspaniały pomysł na imprezowe zadania w trakcie wieczoru panieńskiego w domu.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
  • instrukcja
Waga:
300 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wieczór panieński: W domu

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie