Wirus!

Zaraźliwa gra imprezowa
26 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
W szpitalu w Leśnej Dziurze wybuchła panika, gdy laboranci odkryli, że pojemniki z próbkami są puste! Eksperymentalne hodowle wirusów rozprzestrzeniły się po całym budynku i teraz tylko Wy możecie je powstrzymać. Waszym zadaniem będzie stawienie czoła epidemii, rywalizowanie o to komu pierwszemu uda się zwalczyć wirusy i uratowanie świata przed pandemią.Wirus! to szybka gra imprzowa dla 2 do 6 osób, w której będziecie musieli zbudować ludzkie ciało, jednocześnie bronić je przed zainfekowaniem, zniszczeniem lub kradzieżą organów przez zarażonych przeciwników.Szykujcie się zatem do walki. Zbierajcie siły i układajcie plan w głowie jak zwyciężyć. Wszystkie chwyty dozwolone.
Autor:
Domingo Cabrero, Carlos López, Santi Santisteban
Ilustracje:
David GJ
Wydawca:
Muduko
3495

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W szpitalu w Leśnej Dziurze wybuchła panika, gdy laboranci odkryli, że pojemniki z próbkami są puste! Eksperymentalne hodowle wirusów rozprzestrzeniły się po całym budynku i teraz tylko Wy możecie je powstrzymać. Waszym zadaniem będzie stawienie czoła epidemii, rywalizowanie o to komu pierwszemu uda się zwalczyć wirusy i uratowanie świata przed pandemią.

Wirus! to szybka gra imprzowa dla 2 do 6 osób, w której będziecie musieli zbudować ludzkie ciało, jednocześnie bronić je przed zainfekowaniem, zniszczeniem lub kradzieżą organów przez zarażonych przeciwników.

Szykujcie się zatem do walki. Zbierajcie siły i układajcie plan w głowie jak zwyciężyć. Wszystkie chwyty dozwolone.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 68 kart
  • instrukcja
Waga:
191 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.73
na podstawie 26 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wirus!Najbardziej przydatne recenzje

Suchykiller

Liczba recenzji: 124

Świetna szybka gra imprezowa. Polecam dorwać jak będzie w promocji ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Beata

Grałam w nią i z dorosłymi, nastolatkami i z dziećmi. Super gra, łatwa i przyjemna. Trochę trzeba pomyśleć, ale "mózg nie boli". Z grą poradził sobie też i 5 i 6 latek. Dodatek tez godny polecenia. Często gramy na trzy pokolenia, dzieci, rodzice i dziadkowie.


Motylica88

Liczba recenzji: 35

Bardzo dobra gra karciana! Polecam szczególnie tym, którzy nie znoszą czekać na swoją turę, gdyż rozgrywka jest bardzo dynamiczna. Świetny feeler z efektem "jeszcze jedna partia", szczególnie do grania z dziećmi (wg okładki 8+, my gramy z pięciolatką i świetnie daje radę). Niby jest dużo negatywnej interakcji, ale daje ona tyle śmiechu, że nikt się nie focha :) Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Witam, mam takie pytanie odnośnie zasad gry, jest taka sytuacja gdy rzucamy kartę z epidemią, i mamy np dwa wirusy i siebie, to jak myślicie, można rzucić czerwonego wirusa na zielone narządy przeciwnika albo niebieskiego wirusa na serce przeciwnika? Nie jest to w ulotce z zasadami wyjaśnione. Jedynie piszą o wyrzuceniu możliwych kart wirusów. Pozdrawiam

~ Adrian 01.12.2022 14:06

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również