Wirus!

Zaraźliwa gra imprezowa
17 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
W szpitalu w Leśnej Dziurze wybuchła panika, gdy laboranci odkryli, że pojemniki z próbkami są puste! Eksperymentalne hodowle wirusów rozprzestrzeniły się po całym budynku i teraz tylko Wy możecie je powstrzymać. Waszym zadaniem będzie stawienie czoła epidemii, rywalizowanie o to komu pierwszemu uda się zwalczyć wirusy i uratowanie świata przed pandemią.Wirus! to szybka gra imprzowa dla 2 do 6 osób, w której będziecie musieli zbudować ludzkie ciało, jednocześnie bronić je przed zainfekowaniem, zniszczeniem lub kradzieżą organów przez zarażonych przeciwników.Szykujcie się zatem do walki. Zbierajcie siły i układajcie plan w głowie jak zwyciężyć. Wszystkie chwyty dozwolone.
Autor:
Domingo Cabrero, Carlos López, Santi Santisteban
Ilustracje:
David GJ
Wydawca:
Muduko
3495

Dostępne 22 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

W szpitalu w Leśnej Dziurze wybuchła panika, gdy laboranci odkryli, że pojemniki z próbkami są puste! Eksperymentalne hodowle wirusów rozprzestrzeniły się po całym budynku i teraz tylko Wy możecie je powstrzymać. Waszym zadaniem będzie stawienie czoła epidemii, rywalizowanie o to komu pierwszemu uda się zwalczyć wirusy i uratowanie świata przed pandemią.

Wirus! to szybka gra imprzowa dla 2 do 6 osób, w której będziecie musieli zbudować ludzkie ciało, jednocześnie bronić je przed zainfekowaniem, zniszczeniem lub kradzieżą organów przez zarażonych przeciwników.

Szykujcie się zatem do walki. Zbierajcie siły i układajcie plan w głowie jak zwyciężyć. Wszystkie chwyty dozwolone.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 68 kart
  • instrukcja
Waga:
191 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.82
na podstawie 17 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wirus!Najbardziej przydatne recenzje

Suchykiller

Liczba recenzji: 124

Świetna szybka gra imprezowa. Polecam dorwać jak będzie w promocji ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Beata

Grałam w nią i z dorosłymi, nastolatkami i z dziećmi. Super gra, łatwa i przyjemna. Trochę trzeba pomyśleć, ale "mózg nie boli". Z grą poradził sobie też i 5 i 6 latek. Dodatek tez godny polecenia. Często gramy na trzy pokolenia, dzieci, rodzice i dziadkowie.


Motylica88

Liczba recenzji: 35

Bardzo dobra gra karciana! Polecam szczególnie tym, którzy nie znoszą czekać na swoją turę, gdyż rozgrywka jest bardzo dynamiczna. Świetny feeler z efektem "jeszcze jedna partia", szczególnie do grania z dziećmi (wg okładki 8+, my gramy z pięciolatką i świetnie daje radę). Niby jest dużo negatywnej interakcji, ale daje ona tyle śmiechu, że nikt się nie focha :) Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Śpiące Królewny

Śpiące Królewny

Dr Mikrob

Dr Mikrob