Wirus! 2: Ewolucja

Opanuj epidemię!
15 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wirus!.
Wirus!
Czas ucieka, gdyż nowe, zmutowane wirusy zaczęły rozprzestrzeniać się w niekontrolowany sposób, siejąc panikę w laboratorium. Pomóż nam je unicestwić!Gdy tylko działania lekarzy zaczęły przynosić skutek, sprawy mocno się skomplikowały…Wirusy ewoluowały...Dalsze badania próbek przechowywanych w laboratorium ujawniły, że wirusy się zmutowały i są jeszcze bardziej odporne i agresywne. Wobec tego nowego zagrożenia, tradycyjne metody leczenia okazują się być teraz bezużyteczne. Aby zniszczyć zmutowane wirusy, konieczne jest zastosowanie szczepionek eksperymentalnych.Ale spokojnie. Nasi naukowcy usilnie pracują już nad ich nową odmianą, która pomoże w walce i uratuje świat przed epidemią.Czas jednak ucieka, gdyż nowe, zmutowane wirusy zaczęły rozprzestrzeniać się w niekontrolowany sposób, siejąc panikę w laboratorium.Twoim kolejnym zadaniem będzie zatem opanowanie obecnej epidemii i powstrzymanie zmutowanych wirusów przed przedostaniem się do populacji. Wymieniaj karty z innymi graczami, wrzucaj wirusy do kwarantanny i koniecznie nie zapomnij ubrać kombinezonu ochronnego.Koniecznie staraj się utrzymać wirusy pod kontrolą poprzez izolowanie ich i zbuduj zdrowe ciało.Z pomocą przyjdzie Ci zupełnie nowy organ bioniczny, którego nie można zarazić żadnym typem wirusa.Uważaj jednak na zawistnych rywali, którzy chcą, aby to na nich spłynęły sława i wdzięczność ludzkości. Z pewnością będą starali się utrudnić Ci zadanie, stale sabotując Twoją pracę. Nie daj się i pomóż nam uratować świat przed nową epidemią.
Autor:
Domingo Cabrero, Carlos López, Santi Santisteban
Ilustracje:
David GJ
Wydawca:
Muduko
31,95

Dostępnych 17 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Czas ucieka, gdyż nowe, zmutowane wirusy zaczęły rozprzestrzeniać się w niekontrolowany sposób, siejąc panikę w laboratorium. Pomóż nam je unicestwić!

Gdy tylko działania lekarzy zaczęły przynosić skutek, sprawy mocno się skomplikowały…Wirusy ewoluowały...

Dalsze badania próbek przechowywanych w laboratorium ujawniły, że wirusy się zmutowały i są jeszcze bardziej odporne i agresywne. Wobec tego nowego zagrożenia, tradycyjne metody leczenia okazują się być teraz bezużyteczne. Aby zniszczyć zmutowane wirusy, konieczne jest zastosowanie szczepionek eksperymentalnych.

Ale spokojnie. Nasi naukowcy usilnie pracują już nad ich nową odmianą, która pomoże w walce i uratuje świat przed epidemią.

Czas jednak ucieka, gdyż nowe, zmutowane wirusy zaczęły rozprzestrzeniać się w niekontrolowany sposób, siejąc panikę w laboratorium.

Twoim kolejnym zadaniem będzie zatem opanowanie obecnej epidemii i powstrzymanie zmutowanych wirusów przed przedostaniem się do populacji. Wymieniaj karty z innymi graczami, wrzucaj wirusy do kwarantanny i koniecznie nie zapomnij ubrać kombinezonu ochronnego.

Koniecznie staraj się utrzymać wirusy pod kontrolą poprzez izolowanie ich i zbuduj zdrowe ciało.

Z pomocą przyjdzie Ci zupełnie nowy organ bioniczny, którego nie można zarazić żadnym typem wirusa.

Uważaj jednak na zawistnych rywali, którzy chcą, aby to na nich spłynęły sława i wdzięczność ludzkości. Z pewnością będą starali się utrudnić Ci zadanie, stale sabotując Twoją pracę. Nie daj się i pomóż nam uratować świat przed nową epidemią.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 35 kart
  • instrukcja
Waga:
130 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.73
na podstawie 15 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wirus! 2: EwolucjaNajbardziej przydatne recenzje

Ralf

Liczba recenzji: 685

Jak dla mnie ideał :)

Dodatkowe karty oraz nowe zasady urozmaicają rozgrywkę. Warto chociaż nie must have


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Iwona

Liczba recenzji: 143

Jak dla mnie ideał :)

Superaśny dodatek, powiedziałabym, że must have jeśli ktoś posiada Wirusa. Bardzo rozbudowuje podstawę, przez co jest trudniej, zabawniej, ale i bardziej złośliwie - wirusy opanowują grę na maksa.


Eufro22

Liczba recenzji: 215

Jak dla mnie ideał :)

Gra poznana dzięki Poczcie planszówkowej podczas Pandemii :D
Wirus to superszybka i superprosta karcianka. Graliśmy przed każdym graniem, w przerwach między graniem i po graniu. Syndrom jeszcze jednej partii na maxa :D Trafia na pierwsze miejsce wishlisty :) Dodatek wprowadził jeszcze większy chaos.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Wirus!

Wirus!