World War II: Barbarossa to Berlin

Atak Niemiec na ZSRR, 22 czerwca 1941r.
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 420 minut
  • wydanie angielskie
Jest wiosna 1941 roku. Nazistowskie Niemcy święcą triumfy. Okupowane są ziemie Polski, Danii, Norwegii i innych krajów. Upadła Francja, stłumiono siły Grecji i Jugosławii. 22 czerwca Hitler rozpoczyna operację Barbarossa, inwazję na ZSRR. Potężne siły pancerne III Rzeszy przecinają zdezorientowane linie rosyjskich obrońców i wydaje się że nic nie może już powstrzymać nazistowskiej fali. Historia jednak doprowadzi do zwrotu, by ten największy z konfliktów w dziejach ludzkości, ostatecznie zakończył się cztery lata później, w bunkrze zrujnowanego Berlina. World War II: Barbarossa to Berlin to strategia wojenna prezentująca cztery ostatnie lata II wojny światowej na jej różnych frontach: od Moskwy do Stalingradu, od Tobruku do Tunisu, od Sycylii do Rzymu i ostateczny marsz na Berlin. Ten fantastyczny projekt Teda Raicera stanowi kontynuację Paths of Glory (ilustrującej przebieg I wojny światowej), korzystając z tej samej karcianej mechaniki, znanej również z takich klasyków w gronie gier wojennych jak We the People, Hannibal: Rome vs. Carthage, Successors, For the People i innych.
Autor:
Ted Raicer
Wydawca:
GMT Games
259,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jest wiosna 1941 roku. Nazistowskie Niemcy święcą triumfy. Okupowane są ziemie Polski, Danii, Norwegii i innych krajów. Upadła Francja, stłumiono siły Grecji i Jugosławii.

22 czerwca Hitler rozpoczyna operację Barbarossa, inwazję na ZSRR. Potężne siły pancerne III Rzeszy przecinają zdezorientowane linie rosyjskich obrońców i wydaje się że nic nie może już powstrzymać nazistowskiej fali.

Historia jednak doprowadzi do zwrotu, by ten największy z konfliktów w dziejach ludzkości, ostatecznie zakończył się cztery lata później, w bunkrze zrujnowanego Berlina.

World War II: Barbarossa to Berlin to strategia wojenna prezentująca cztery ostatnie lata II wojny światowej na jej różnych frontach: od Moskwy do Stalingradu, od Tobruku do Tunisu, od Sycylii do Rzymu i ostateczny marsz na Berlin.

Ten fantastyczny projekt Teda Raicera stanowi kontynuację Paths of Glory (ilustrującej przebieg I wojny światowej), korzystając z tej samej karcianej mechaniki, znanej również z takich klasyków w gronie gier wojennych jak We the People, Hannibal: Rome vs. Carthage, Successors, For the People i innych.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 368 żetonów
  • plansza
  • 110 kart
  • instrukcja
  • 2 kostki
  • 2 karty pomocy
Waga:
730 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń World War II: Barbarossa to BerlinWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie