Wsiąść do Pociągu: Europa 15. rocznica

Ekskluzywna edycja kolekcjonerska popularnej gry familijnej
Podziel się swoją opinią
 • 2 - 5 osób
 • od 8 lat
 • 30 - 60 minut
 • wydanie polskie
Spod cienia londyńskiego Big Bena aż pod strzeliste łuki Koloseum, od zachwycających kopuł moskiewskiego Kremla po elegancką wieżę Eiffla w Paryżu, Wsiąść do Pociągu: Europa zabiera graczy w niezapomniane podróże koleją po największych miastach Starego Kontynentu z przełomu wieków. Uhonorowaniem wszystkich lat spędzonych przez rodziny i przyjaciół przy planszy tej gry jest wyjątkowa edycja specjalna.Wsiąść do Pociągu: Europa 15. rocznica to limitowane wydanie, które cieszy oko warstwą estetyczną i dopracowaniem elementów. W zestawie znajdziemy precyzyjnie wykonane, zaprojektowane specjalnie z tej okazji plastikowe wagoniki i dworce zamknięte w wyjątkowych blaszanych puszkach. Sama gra doczekała się większej planszy i została wzbogacona o nowe grafiki, które dodatkowo upiększą karty biletów. Tych ostatnich jest w pudełku aż 108, czyli wszystkie, jakie zostały wydane do tej pory!Na czym to polega?Wciel się w prekursora kolejnictwa i śmiało twórz połączenia między największymi europejskimi miastami. Wsiąść do Pociągu: Europa to bestsellerowa gra familijna, która dzięki prostym zasadom i niezwykle przyjemnej rozgrywce z powodzeniem połączy przy wspólnym stole młodszych i starszych członków rodziny. W czasie rozgrywki będziemy starali się łączyć ze sobą wskazane miasta nieprzerwaną trasą kolejową. W tym celu będziemy zbierać kolorowe karty wagonów, które pozwolą nam zająć wybrane odcinki na planszy i dzięki temu realizować indywidualne cele. Uwaga! Ze względu na rozmiar wagoników (około 20% większy niż w standardowej edycji) wydanie rocznicowe nie jest kompatybilne z dodatkami z serii Kolekcja Map.
Autor:
Alan R. Moon
Wydawca:
Rebel
44995
41995
-7%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: II kwartał 2021 r.


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Spod cienia londyńskiego Big Bena aż pod strzeliste łuki Koloseum, od zachwycających kopuł moskiewskiego Kremla po elegancką wieżę Eiffla w Paryżu, Wsiąść do Pociągu: Europa zabiera graczy w niezapomniane podróże koleją po największych miastach Starego Kontynentu z przełomu wieków. Uhonorowaniem wszystkich lat spędzonych przez rodziny i przyjaciół przy planszy tej gry jest wyjątkowa edycja specjalna.

Wsiąść do Pociągu: Europa 15. rocznica to limitowane wydanie, które cieszy oko warstwą estetyczną i dopracowaniem elementów. W zestawie znajdziemy precyzyjnie wykonane, zaprojektowane specjalnie z tej okazji plastikowe wagoniki i dworce zamknięte w wyjątkowych blaszanych puszkach. Sama gra doczekała się większej planszy i została wzbogacona o nowe grafiki, które dodatkowo upiększą karty biletów. Tych ostatnich jest w pudełku aż 108, czyli wszystkie, jakie zostały wydane do tej pory!

Plansza edycji kolekcjonerskiej jest większa od standardowej.

Na czym to polega?

Wciel się w prekursora kolejnictwa i śmiało twórz połączenia między największymi europejskimi miastami. Wsiąść do Pociągu: Europa to bestsellerowa gra familijna, która dzięki prostym zasadom i niezwykle przyjemnej rozgrywce z powodzeniem połączy przy wspólnym stole młodszych i starszych członków rodziny. W czasie rozgrywki będziemy starali się łączyć ze sobą wskazane miasta nieprzerwaną trasą kolejową. W tym celu będziemy zbierać kolorowe karty wagonów, które pozwolą nam zająć wybrane odcinki na planszy i dzięki temu realizować indywidualne cele. 

W zestawie znajdziemy specjalnie zaprojektowane, misternie wykonane wagoniki i dworce.

Uwaga! Ze względu na rozmiar wagoników (około 20% większy niż w standardowej edycji) wydanie rocznicowe nie jest kompatybilne z dodatkami z serii Kolekcja Map.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 ogromna mapa Europy z nowymi ilustracjami
 • 5 puszek zawierających po 45 precyzyjnie wykonanych figurek wagonów
 • 15 kolorowych dworców
 • 5 znaczników punktacji
 • 110 kart wagonów
 • 108 kart biletów
 • 1 karta Europejskiego Ekspresu
 • 1 karta wielkich miast
 • instrukcja
Pliki do pobrania:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wsiąść do Pociągu: Europa 15. rocznica
Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 4
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 3

Jaki jest rozmiar kart? Czy taki, jak w poprzednim wydaniu jubileuszowym 56x87 mm, czy inny?

~ Kamil 27.02.2021 07:48

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

W języku polskim będzie tylko instrukcja czy też pudełko, karty, plansza, itd.?

~ Adam 03.02.2021 10:49

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Jakie są wymiary planszy i wagoników?

~ Agnieszka 26.01.2021 19:28

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy gra w tej wersji jest kompatybilna z pozostałymi już wydanymi rozszerzeniami/mapami etc. ?

~ Piotr 26.01.2021 01:34

comment

Z Mapami nie jest kompatybilna, ponieważ wagoniki są o 20% większe i mogą wystawać poza granice przeznaczonych dla nich pól na planszy.

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 1

~ Demaru 29.01.2021 13:27

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie