Brancalonia: Starter

Za Bractwo!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Brancalonia to rozszerzenie 5. edycji najpopularniejszej gry RPG na świecie, w całości opartej na włoskiej tradycji, folklorze, historii, geografii, literaturze i kulturze popularnej.Podstawowe zasady zawarte w tym starterze stanowią zarys Brancalonii i tego, jak wygląda rozgrywka. Tekst ma być wprowadzeniem w świat i jego atmosferę oraz w nowe zasady naszego arcywłoskiego świata fantasy. Broszura zawiera także przykładową przygodę Skarb Bigata w komplecie ze wszystkimi elementami potrzebnymi, by wypróbować to rozszerzenie podczas jednej długiej sesji lub kilku krótszych.Starter jest uaktualniony względem ostatecznej wersji głównego podręcznika i ogólnych zasad.
Wydawca:
Gramel
7495

Dostępnych 14 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Brancalonia to rozszerzenie 5. edycji najpopularniejszej gry RPG na świecie, w całości opartej na włoskiej tradycji, folklorze, historii, geografii, literaturze i kulturze popularnej.

Podstawowe zasady zawarte w tym starterze stanowią zarys Brancalonii i tego, jak wygląda rozgrywka. Tekst ma być wprowadzeniem w świat i jego atmosferę oraz w nowe zasady naszego arcywłoskiego świata fantasy. Broszura zawiera także przykładową przygodę Skarb Bigata w komplecie ze wszystkimi elementami potrzebnymi, by wypróbować to rozszerzenie podczas jednej długiej sesji lub kilku krótszych.

Starter jest uaktualniony względem ostatecznej wersji głównego podręcznika i ogólnych zasad.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w broszurowej oprawie, 46 stron
  • 10 kart postaci
  • zestaw "plaskaczy"
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Brancalonia: Starter

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie