Coriolis: Trzeci Horyzont

Zmierz się z Mrokiem w niezwykłej operze kosmicznej
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 14 lat
  • wydanie polskie
Zasiądź za sterami własnego statku kosmicznego i wyrusz ku gwiazdom Trzeciego Horyzontu, gdzie ludzkość stara się podnieść po upadku swojej cywilizacji. Wraz z załogą weźmiesz udział w politycznych intrygach, będziesz wykonywać niebezpieczne misje dla najróżniejszych frakcji i badać tajemnicze ruiny dawnych społeczeństw.  Wszechświat woła tych, którzy są wystarczająco odważni, aby spojrzeć ponad Horyzont. Czy będziesz jednym z nich? Czym jest Coriolis: Trzeci Horyzont? To fabularna gra science-fiction o eksploracji i przygodzie, gra o spoglądaniu w próżnię rozciągającą się między gwiazdami. A za nią, głębiej, dalej, w odległym kosmosie, rozpościera się mistyczny Mrok, z którym przyjdzie Ci się zmierzyć. To świat, gdzie baśń i wiara w boskie Ikony splatają się nierozerwalnie z technologią. Świat dżinów, które mieszkają nie w butelkach, ale w cybernetycznych tabletach. Na orbitach obcych planet poznasz nowych przyjaciół, ale też śmiertelnych wrogów. Będziesz odkrywać starożytne sekrety, wykonywać niebezpieczne misje dla potężnych frakcji, a nawet prowadzić własną polityczną grę w samym centrum wszechświata. Pamiętaj jednak: jak przepowiadali kapłani, nad Trzeci Horyzont nadciąga Mrok Spomiędzy Gwiazd. Na Twoich oczach ważą się losy całego świata. Weź sprawy we własne ręce, odpowiedz na wezwanie Coriolisa i uratuj cywilizację przed upadkiem! W tym podręczniku znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć przygody w świecie Trzeciego Horyzontu: zasady rozgrywki, w tym emocjonującą mechanikę walk kosmicznych, zasady tworzenia postaci oraz unikalnych statków kosmicznych, odpowiadających na indywidualne potrzeby załóg, możliwość łączenia różnorodnych aspektów rozgrywki - od politycznych intryg i prób odnalezienia się między ścierającymi się ze sobą kulturami, przez awanturnicze misje najemników, po odkrywanie pełnych mistycyzmu tajemnic kosmosu, wskazówki dla Mistrzów i Mistrzyń Opowieści do prowadzenia scenariuszy osadzonych pośród gwiazd Trzeciego Horyzontu oraz trzymającą w napięciu przygodę pt. Figurka Zhara Baghry.
Wydawca:
Black Monk
Liczba stron:
385
Rodzaj oprawy:
twarda
229,95

Dostępnych 12 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zasiądź za sterami własnego statku kosmicznego i wyrusz ku gwiazdom Trzeciego Horyzontu, gdzie ludzkość stara się podnieść po upadku swojej cywilizacji. Wraz z załogą weźmiesz udział w politycznych intrygach, będziesz wykonywać niebezpieczne misje dla najróżniejszych frakcji i badać tajemnicze ruiny dawnych społeczeństw.  Wszechświat woła tych, którzy są wystarczająco odważni, aby spojrzeć ponad Horyzont. Czy będziesz jednym z nich?

Czym jest Coriolis: Trzeci Horyzont?

To fabularna gra science-fiction o eksploracji i przygodzie, gra o spoglądaniu w próżnię rozciągającą się między gwiazdami. A za nią, głębiej, dalej, w odległym kosmosie, rozpościera się mistyczny Mrok, z którym przyjdzie Ci się zmierzyć. To świat, gdzie baśń i wiara w boskie Ikony splatają się nierozerwalnie z technologią. Świat dżinów, które mieszkają nie w butelkach, ale w cybernetycznych tabletach.

Na orbitach obcych planet poznasz nowych przyjaciół, ale też śmiertelnych wrogów. Będziesz odkrywać starożytne sekrety, wykonywać niebezpieczne misje dla potężnych frakcji, a nawet prowadzić własną polityczną grę w samym centrum wszechświata.

Pamiętaj jednak: jak przepowiadali kapłani, nad Trzeci Horyzont nadciąga Mrok Spomiędzy Gwiazd. Na Twoich oczach ważą się losy całego świata. Weź sprawy we własne ręce, odpowiedz na wezwanie Coriolisa i uratuj cywilizację przed upadkiem!

W tym podręczniku znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć przygody w świecie Trzeciego Horyzontu:

  • zasady rozgrywki, w tym emocjonującą mechanikę walk kosmicznych,
  • zasady tworzenia postaci oraz unikalnych statków kosmicznych, odpowiadających na indywidualne potrzeby załóg,
  • możliwość łączenia różnorodnych aspektów rozgrywki - od politycznych intryg i prób odnalezienia się między ścierającymi się ze sobą kulturami, przez awanturnicze misje najemników, po odkrywanie pełnych mistycyzmu tajemnic kosmosu,
  • wskazówki dla Mistrzów i Mistrzyń Opowieści do prowadzenia scenariuszy osadzonych pośród gwiazd Trzeciego Horyzontu oraz trzymającą w napięciu przygodę pt. Figurka Zhara Baghry.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 385 stron
Waga:
700 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Coriolis: Trzeci Horyzont

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie