Cyberpunk RED: Data Pack z ekranem MG

Wróć do Night City w wielkim stylu!
4 opinie
  • wydanie polskie
W tym mieście lepiej poznać mieszkańców na wylot. Miejsca, w których się gnieżdżą, przesiadują, spiskują i szukają okazji, żeby oderwać się od mrocznej rzeczywistości. Bo wiesz, Choomba, po Night City lepiej nie włóczyć się beż żadnego celu. Beztroski turysta sam się prosi, żeby stać się przynętą na Bozosów - a to w najlepszym przypadku. W najgorszym…? Nie chcesz wiedzieć. Mistrz Gry powinien znać ryzyko i wiedzieć, w co pakuje swoich Graczy. No i pamiętać, że nawet najlepiej przygotowana przygoda może ugrzęznąć w bagnie szczególików, które albo ją rozbujają, albo rozwalą. Ale nie bój żaby, Choomba, bo sobie styki poprzepalasz pod tą śliczną, chromowaną kopułą! Ubezpieczamy cię pełnymi garściami narzędzi przydatnych zarówno dla MG, jak i dla Graczy. Oto Cyberpunk RED: Data Pack, a w nim: Dwanaście map zawierających lokacje, których potrzebuje każda rozgrywka w Cyberpunk RED: punkty styku Stref Walki, wiadukty na autostradzie, tereny Pustkowia i lądowiska helikopterów Megakorporacji. Zestawienia losowych spotkań i miejsc, które pozwolą ożywić Night City: nieznajomi w metrze, popularne miejscówki, freelancerzy i stoiska na Nocnym Północnym. Plik arkuszy kart postaci do Cyberpunk RED. Pakiet sześciu nowiutkich Kanałów Aktualności z gotowymi do poprowadzenia przygodami, które możesz śmiało połączyć z wymienionymi wyżej materiałami! Gra nabiera tempa! Na ekranie Mistrza Gry do Cyberpunk RED znajdziesz samo gęste: to cztery panele dobroci, pełne przydatnych tabel i najważniejszych zasad systemu po wewnętrznej stronie. Zapomnij o przydługim grzebaniu w podręczniku, kiedy trzeba sprawdzić coś na szybko - ulice Night City są nieubłagane dla tych, którzy zwlekają. Zawsze coś się na nich dzieje na pełnej szybkości i niech tak samo będzie w waszej grze! Twoich Graczy przywita natomiast przepiękna panorama Night City, która znalazła się po zewnętrznej stronie Ekranu. Niech nie zapominają, gdzie żyją i z czym się mierzą - wiecznie głodne miasto pochłonie ich doszczętnie, jeśli nie będą mieli się na baczności.
Wydawca:
Black Monk
Kod producenta:
CRED003
169,95

Dostępnych 9 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W tym mieście lepiej poznać mieszkańców na wylot. Miejsca, w których się gnieżdżą, przesiadują, spiskują i szukają okazji, żeby oderwać się od mrocznej rzeczywistości. Bo wiesz, Choomba, po Night City lepiej nie włóczyć się beż żadnego celu. Beztroski turysta sam się prosi, żeby stać się przynętą na Bozosów - a to w najlepszym przypadku. W najgorszym…? Nie chcesz wiedzieć.

Mistrz Gry powinien znać ryzyko i wiedzieć, w co pakuje swoich Graczy. No i pamiętać, że nawet najlepiej przygotowana przygoda może ugrzęznąć w bagnie szczególików, które albo ją rozbujają, albo rozwalą.

Ale nie bój żaby, Choomba, bo sobie styki poprzepalasz pod tą śliczną, chromowaną kopułą! Ubezpieczamy cię pełnymi garściami narzędzi przydatnych zarówno dla MG, jak i dla Graczy. Oto Cyberpunk RED: Data Pack, a w nim:

  • Dwanaście map zawierających lokacje, których potrzebuje każda rozgrywka w Cyberpunk RED: punkty styku Stref Walki, wiadukty na autostradzie, tereny Pustkowia i lądowiska helikopterów Megakorporacji.
  • Zestawienia losowych spotkań i miejsc, które pozwolą ożywić Night City: nieznajomi w metrze, popularne miejscówki, freelancerzy i stoiska na Nocnym Północnym.
  • Plik arkuszy kart postaci do Cyberpunk RED.
  • Pakiet sześciu nowiutkich Kanałów Aktualności z gotowymi do poprowadzenia przygodami, które możesz śmiało połączyć z wymienionymi wyżej materiałami!

Gra nabiera tempa! Na ekranie Mistrza Gry do Cyberpunk RED znajdziesz samo gęste: to cztery panele dobroci, pełne przydatnych tabel i najważniejszych zasad systemu po wewnętrznej stronie. Zapomnij o przydługim grzebaniu w podręczniku, kiedy trzeba sprawdzić coś na szybko - ulice Night City są nieubłagane dla tych, którzy zwlekają. Zawsze coś się na nich dzieje na pełnej szybkości i niech tak samo będzie w waszej grze! Twoich Graczy przywita natomiast przepiękna panorama Night City, która znalazła się po zewnętrznej stronie Ekranu. Niech nie zapominają, gdzie żyją i z czym się mierzą - wiecznie głodne miasto pochłonie ich doszczętnie, jeśli nie będą mieli się na baczności.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie, 44 strony
  • ekran Mistrza Gry
  • 12 map
  • arkusze kart postaci

Recenzje

2.25
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Cyberpunk RED: Data Pack z ekranem MGWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie