Diuna: Przygody w Imperium

A Ty co zrobisz, aby przetrwać na pustynnej planecie?
7 opinii
  • wydanie polskie
Diuna: Przygody w Imperium to gra fabularna, która zabierze cię w daleką przyszłość, poza wszystko co jesteś sobie w stanie wyobrazić.Imperium - skomplikowana maszyneria oparta na feudalnej polityce, powiązana systemem wzajemnych zależności, nierozwiązanych waśni i niezapomnianych krzywd. Wielkie rody prowadzą ciągnące się latami intrygi by powiększać swoje wpływy, a ostrze wbite w plecy może zmienić los milionów. Stwórz swój ród, znajdź swoje miejsce we wszechświecie, lub odbuduj starożytne dziedzictwo i walcz o tron imperialny. Zabierz swoich bohaterów w podróż przez świat opisany przez Franka Herberta i jego arcydzieło literatury SF. Zjednocz pod swoim sztandarem niesławnych mentatów, Mistrzów Miecza z Ginaza, szpiegów, przebiegłych doradców, siostry Bene Gesserit lub zamieszkujących niegościnną pustynie Fremenów, wszystko dla chwały rodu.Kimkolwiek zdecydujesz się zostać pamiętaj, że ten kto kontroluje przyprawę, kontroluje wszechświat.Podręcznik główny Diuna: Przygody w Imperium to ponad 330 bogato ilustrowanych stron w formacie A4, w twardej oprawie. Zawiera kompletny zestaw zasad do gry w realiach napisanych przez Franka Herberta Kronikach Diuny.
Wydawca:
Modiphius, Alis Games
22995

Dostępnych 11 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w środę


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Diuna: Przygody w Imperium to gra fabularna, która zabierze cię w daleką przyszłość, poza wszystko co jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Imperium - skomplikowana maszyneria oparta na feudalnej polityce, powiązana systemem wzajemnych zależności, nierozwiązanych waśni i niezapomnianych krzywd. Wielkie rody prowadzą ciągnące się latami intrygi by powiększać swoje wpływy, a ostrze wbite w plecy może zmienić los milionów. Stwórz swój ród, znajdź swoje miejsce we wszechświecie, lub odbuduj starożytne dziedzictwo i walcz o tron imperialny. Zabierz swoich bohaterów w podróż przez świat opisany przez Franka Herberta i jego arcydzieło literatury SF. Zjednocz pod swoim sztandarem niesławnych mentatów, Mistrzów Miecza z Ginaza, szpiegów, przebiegłych doradców, siostry Bene Gesserit lub zamieszkujących niegościnną pustynie Fremenów, wszystko dla chwały rodu.

Kimkolwiek zdecydujesz się zostać pamiętaj, że ten kto kontroluje przyprawę, kontroluje wszechświat.

Podręcznik główny Diuna: Przygody w Imperium to ponad 330 bogato ilustrowanych stron w formacie A4, w twardej oprawie. Zawiera kompletny zestaw zasad do gry w realiach napisanych przez Franka Herberta Kronikach Diuny.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie
Waga:
1,2 kg

Recenzje

4.29
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Diuna: Przygody w Imperium

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Dzień Dobry, Czy kupując u Was Diunę otrzymam także PDF? Pozdrawiam

~ Ariel 04.10.2021 11:51

Z opisu produktu: Kupując produkt wyrażasz zgodę na przekazanie Twojego adresu poczty internetowej wydawnictwu Alis Games w celu wysyłki pliku PDF.

Czy odpowiedź była przydatna? 3

~ Artur 07.10.2021 19:12

Ale PDF był dodawany wyłącznie w trakcie przedsprzedaży.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 15.04.2022 11:32

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie