Dungeons & Dragons: Ekran Mistrza Podziemi

Ukryj swe plany przed graczami
15 opinii
  • 1 osoba
  • od 14 lat
  • wydanie polskie
  • rebel poleca
Biada duszom, które zostaną porwane w uścisku starożytnego czerwonego smoka, znajdującego się na grafice zaprojektowanej przez Tylera Jacobsona na tym solidnie wykonanym, czteroczęściowym Ekranie Mistrza Podziemi. Po wewnętrznej stronie znajdują się najczęściej używane zasady i informacje potrzebne w trakcie gry, dzięki czemu nie trzeba przerywać rozgrywki w celu przeszukiwania Podręcznika Gracza.Ekran Mistrza Podziemi został zaprojektowany w taki sposób, by prowadzący mógł obserwować graczy, lecz ukryć swoje notatki i rzuty kośćmi.Pozwala w mgnieniu oka sprawdzić wszystkie najważniejsze i najczęściej używane informacje, wspomagając Mistrza Podziemi niezależnie od jego doświadczenia. Doskonały dodatek dla Mistrzów, który ułatwia i inspiruje do prowadzenia ciekawych, zapadających w pamięć przygód.Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Ekran Mistrza Podziemi wymaga Starter Set (Zestaw Startowy) lub Player's Handbook (Podręcznik Gracza) aby w pełni cieszyć się z rozgrywki.Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
Wydawca:
Rebel
5995

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Biada duszom, które zostaną porwane w uścisku starożytnego czerwonego smoka, znajdującego się na grafice zaprojektowanej przez Tylera Jacobsona na tym solidnie wykonanym, czteroczęściowym Ekranie Mistrza Podziemi. Po wewnętrznej stronie znajdują się najczęściej używane zasady i informacje potrzebne w trakcie gry, dzięki czemu nie trzeba przerywać rozgrywki w celu przeszukiwania Podręcznika Gracza.

Ekran Mistrza Podziemi został zaprojektowany w taki sposób, by prowadzący mógł obserwować graczy, lecz ukryć swoje notatki i rzuty kośćmi.

Pozwala w mgnieniu oka sprawdzić wszystkie najważniejsze i najczęściej używane informacje, wspomagając Mistrza Podziemi niezależnie od jego doświadczenia. Doskonały dodatek dla Mistrzów, który ułatwia i inspiruje do prowadzenia ciekawych, zapadających w pamięć przygód.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Ekran Mistrza Podziemi wymaga Starter Set (Zestaw Startowy) lub Player's Handbook (Podręcznik Gracza) aby w pełni cieszyć się z rozgrywki.

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • tekturowy ekran; rewers to przykuwająca oko grafika, awers zajmują tabele pełne przydatnych informacji
Waga:
425 g

Recenzje

4.80
na podstawie 15 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Ekran Mistrza PodziemiNajbardziej przydatne recenzje

Skie

Liczba recenzji: 106

Jak dla mnie ideał :)

Piękny i bardzo funkcjonalny ekran, a jestem wybredny, jeśli chodzi o ekrany.


Storm

Liczba recenzji: 233

Dobry, solidny produkt

Bardzo ładny ekran nie mam zastrzeżeń świetnie się sprawdza a grafika cieszy oko. Dopiero po dłuższym użytkowaniu okaże się czy jest dostatecznie wytrzymały.


Draugdin

Liczba recenzji: 33

Dobry, solidny produkt

Nie mogę się niczego przyczepić. Produkt naprawdę solidny, a wizerunek smoka rewelacja.

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 3
Oczekujące na odpowiedź 0

Podbijam. Jakieś informacje o dodruku?

~ Marcin 16.03.2021 19:26

dodruk pojawi się przed końcem roku.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 06.04.2021 14:48

Przed końcem roku? Jak na kluczowy dodatek do jednego z najlepiej sprzedających się systemów RPG w Polsce to bardzo odległy termin... Czy jest chociaż cień szansy na to, aby dodruk pojawił się wcześniej? Pozdrawiam.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marcin 22.04.2021 11:38

Dzień dobry, kiedy można spodziewać się dodruku ekranu? Pozdrawiam, N.

~ N 10.02.2021 15:37

dodruk pojawi się przed końcem roku.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 06.04.2021 14:48

Kiedy można spodziewać się dodruku ekranu? Nie ukrywam, 100 zł za które można dorwać ekran na allegro to jakaś pomyłka :D

~ Dominik 27.01.2021 18:41

dodruk pojawi się przed końcem roku.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 06.04.2021 14:48

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie