Dungeons & Dragons: Gaming Aids - Character Token Set (edycja angielska)

2 opinie
  • wydanie angielskie
Jeżeli Chcecie przyspieszyć i ułatwić wam ogarnięcie wzrokiem całego stołu. Jeżeli walki wydają wam się ciekae, ale dzieje się w nich za dużo rzeczy o których trudno pamiętać. No i oczywiście, jeżeli lubicie dodatkowe gadżety do waszej ukochanej sesji w D&D 5.0 to musicie to mieć! Character Token Set to zestaw pomocy dla graczy i mistrzów gry zasiadających do sesji w najnowszą edycję Dungeons and Dragons. Służą one do łatwego śledzenia stanów i efektów działających na postaci. Żetony wykonane są z trwałego materiału po którym można wielokrotnie pisać.
Wydawca:
Gale Force Nine
45,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jeżeli Chcecie przyspieszyć i ułatwić wam ogarnięcie wzrokiem całego stołu. Jeżeli walki wydają wam się ciekae, ale dzieje się w nich za dużo rzeczy o których trudno pamiętać. No i oczywiście, jeżeli lubicie dodatkowe gadżety do waszej ukochanej sesji w D&D 5.0 to musicie to mieć!

Character Token Set to zestaw pomocy dla graczy i mistrzów gry zasiadających do sesji w najnowszą edycję Dungeons and Dragons. Służą one do łatwego śledzenia stanów i efektów działających na postaci. Żetony wykonane są z trwałego materiału po którym można wielokrotnie pisać.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 20 żetonów
  • 1 plansza walki
Waga:
100 g
Kod producenta:
GF983703

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Gaming Aids - Character Token Set (edycja angielska)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie