Dungeons & Dragons: Icons of the Realms - Baphomet, the Horned King

Figurki kolekcjonerskie do gry Dungeons & Dragons
Podziel się swoją opinią
  Cywilizacja to słabość, a dzikość to siła - tak brzmi credo Baphometa, Rogatego Króla i Księcia Bestii. Włada on minotaurami i innymi istotami o dzikich sercach. Jest czczony przez tych, którzy chcą przełamać ograniczenia cywilizacji i uwolnić swoją bestialską naturę, ponieważ Baphomet wyobraża sobie świat bez ograniczeń, w którym stworzenia żyją zgodnie ze swoimi najbardziej dzikimi pragnieniami. Ta imponująca miniatura ma nieco poniżej 4,5 cala wysokości na podstawie o średnicy 75 mm. Baphomet pojawia się zarówno w kampaniach Out of the Abyss, jak i Zstąpienie do Avenusa i będzie świetnym dodatkiem do każdej z tych fantastycznych przygód lub jako część rosnącej kolekcji.
  Wydawca:
  WizKids
  199,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Cywilizacja to słabość, a dzikość to siła - tak brzmi credo Baphometa, Rogatego Króla i Księcia Bestii. Włada on minotaurami i innymi istotami o dzikich sercach. Jest czczony przez tych, którzy chcą przełamać ograniczenia cywilizacji i uwolnić swoją bestialską naturę, ponieważ Baphomet wyobraża sobie świat bez ograniczeń, w którym stworzenia żyją zgodnie ze swoimi najbardziej dzikimi pragnieniami.

  Ta imponująca miniatura ma nieco poniżej 4,5 cala wysokości na podstawie o średnicy 75 mm. Baphomet pojawia się zarówno w kampaniach Out of the Abyss, jak i Zstąpienie do Avenusa i będzie świetnym dodatkiem do każdej z tych fantastycznych przygód lub jako część rosnącej kolekcji.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • figurka kolekcjonerska o wysokości 11,5 cm
  Waga:
  300 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Icons of the Realms - Baphomet, the Horned King

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie