Dungeons & Dragons: Karty czarów - Kleryk

Twoje własne podręczne karty mocy
12 opinii
  • 1 osoba
  • od 14 lat
  • wydanie polskie
Karty Zaklęć to nieoceniona pomoc zarówno dla graczy jak i Mistrza Podziemi. Intuicyjnie, szybko i skutecznie wykorzystaj kartę odpowiedniego zaklęcia zamiast poszukiwać odpowiedzi dotyczącej zasięgu, obrażeń czy komponentów pośród wielu stron Podręcznika Gracza. Zestaw tych 153 kart ułatwi życie każdemu klerykowi. Dzięki nim możliwy jest szybki dostęp do zaklęć, którymi postać umie się posługiwać. Nie ma już potrzeby wkładania, nie wiadomo ilu zakładek. Wystarczy tylko ułożyć przed sobą lub trzymać w ręku cały swój arsenał zaklęć. Karty zawierają: Nazwy zaklęć i ich efekty są łatwe do znalezienia.  Opisy mechaniczne zaklęć są zapisane w pełni zawsze, gdy tylko jest to możliwe, a jeśli nie to jest podany numer strony w Player’s Handbook (Podręcznik Gracza), na której są wszystkie potrzebne informacje.  Skalowanie zaklęć, a także, w jaki sposób ulepszają się z czasem.  Rewers zawiera informacje, do jakiego kręgu należy dane zaklęcie. Karty zostały wykonane z myślą o długim użytkowaniu, dlatego każda została zalaminowana, co także umożliwia nanoszenie na nie notatek za pomocą ścieralnych markerów. Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
Wydawca:
Rebel
Kod producenta:
GF9 73902-L
64,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Karty Zaklęć to nieoceniona pomoc zarówno dla graczy jak i Mistrza Podziemi. Intuicyjnie, szybko i skutecznie wykorzystaj kartę odpowiedniego zaklęcia zamiast poszukiwać odpowiedzi dotyczącej zasięgu, obrażeń czy komponentów pośród wielu stron Podręcznika Gracza.

Zestaw tych 153 kart ułatwi życie każdemu klerykowi. Dzięki nim możliwy jest szybki dostęp do zaklęć, którymi postać umie się posługiwać. Nie ma już potrzeby wkładania, nie wiadomo ilu zakładek. Wystarczy tylko ułożyć przed sobą lub trzymać w ręku cały swój arsenał zaklęć.

Karty zawierają:

  • Nazwy zaklęć i ich efekty są łatwe do znalezienia. 
  • Opisy mechaniczne zaklęć są zapisane w pełni zawsze, gdy tylko jest to możliwe, a jeśli nie to jest podany numer strony w Player’s Handbook (Podręcznik Gracza), na której są wszystkie potrzebne informacje. 
  • Skalowanie zaklęć, a także, w jaki sposób ulepszają się z czasem. 
  • Rewers zawiera informacje, do jakiego kręgu należy dane zaklęcie.

Karty zostały wykonane z myślą o długim użytkowaniu, dlatego każda została zalaminowana, co także umożliwia nanoszenie na nie notatek za pomocą ścieralnych markerów.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 153 karty
Waga:
340 g
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.75
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Karty czarów - KlerykNajbardziej przydatne recenzje

Zackmaster

Liczba recenzji: 124

Cóż za rok dla D&D kupić zestaw startowy, zobaczyć premierę podręcznika mistrza podziemi i wreszcie te perełki


Cedryk

Liczba recenzji: 184

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dla moich graczy cudowna sprawa można mieć zawsze obok karty swoje czary bez zaglądania do podręcznika gracza.


Nikodemwlodarczyk

Liczba recenzji: 40

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Super produkt, który niesamowicie umila i ułatwia rozgrywkę dla wszystkich graczy.

Polecam jednak zaopatrzyć się w koszulki na karty - kanty okazują się dość podatne na uszkodzenia.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Dzień dobry, będzie dodruk tych kart?

~ Paweł 11.10.2021 18:45

Karty nie będą dodrukowywane.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Sylwia 17.03.2022 13:37

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie