Dungeons & Dragons: Karty czarów - Paladyn

Twoje własne podręczne karty mocy
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (6)
 • 1 osoba
 • od 14 lat
 • wydanie polskie
Karty Zaklęć do piątej edycji D&D® to nieoceniona pomoc zarówno dla graczy jak i Mistrza Podziemi. Intuicyjnie, szybko i skutecznie wykorzystaj kartę odpowiedniego zaklęcia zamiast poszukiwać odpowiedzi dotyczącej zasięgu, obrażeń czy komponentów pośród wielu stron Podręcznika Gracza.Zestaw tych 70 kart ułatwi życie każdemu paladynowi. Dzięki nim możliwy jest szybki dostęp do zaklęć, którymi postać umie się posługiwać. Nie ma już potrzeby wkładania, nie wiadomo ilu zakładek. Wystarczy tylko ułożyć przed sobą lub trzymać w ręku cały swój arsenał zaklęć.Karty zawierają:Nazwy zaklęć i ich efekty są łatwe do znalezienia. Opisy mechaniczne zaklęć są zapisane w pełni zawsze, gdy tylko jest to możliwe, a jeśli nie to jest podany numer strony w Player’s Handbook (Podręcznik Gracza), na której są wszystkie potrzebne informacje. Skalowanie zaklęć, a także, w jaki sposób ulepszają się z czasem. Rewers zawiera informacje, do jakiego kręgu należy dane zaklęcie.Karty zostały wykonane z myślą o długim użytkowaniu, dlatego każda została zalaminowana, co także umożliwia nanoszenie na nie notatek za pomocą ścieralnych markerów.Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
Wydawca:
Rebel
3495

store

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Karty Zaklęć do piątej edycji D&D® to nieoceniona pomoc zarówno dla graczy jak i Mistrza Podziemi. Intuicyjnie, szybko i skutecznie wykorzystaj kartę odpowiedniego zaklęcia zamiast poszukiwać odpowiedzi dotyczącej zasięgu, obrażeń czy komponentów pośród wielu stron Podręcznika Gracza.

Zestaw tych 70 kart ułatwi życie każdemu paladynowi. Dzięki nim możliwy jest szybki dostęp do zaklęć, którymi postać umie się posługiwać. Nie ma już potrzeby wkładania, nie wiadomo ilu zakładek. Wystarczy tylko ułożyć przed sobą lub trzymać w ręku cały swój arsenał zaklęć.

Karty zawierają:

 • Nazwy zaklęć i ich efekty są łatwe do znalezienia. 
 • Opisy mechaniczne zaklęć są zapisane w pełni zawsze, gdy tylko jest to możliwe, a jeśli nie to jest podany numer strony w Player’s Handbook (Podręcznik Gracza), na której są wszystkie potrzebne informacje. 
 • Skalowanie zaklęć, a także, w jaki sposób ulepszają się z czasem. 
 • Rewers zawiera informacje, do jakiego kręgu należy dane zaklęcie.

Karty zostały wykonane z myślą o długim użytkowaniu, dlatego każda została zalaminowana, co także umożliwia nanoszenie na nie notatek za pomocą ścieralnych markerów.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 70 kart
Waga (kg):
0.16
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.50
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Karty czarów - Paladyn


Najbardziej przydatne recenzje

Storm

Liczba recenzji: 233

Dobry, solidny produkt

Solidne karty dla trochę mniej czarującej ale jednak klasy. Nie są aż tak potrzebne jak to ma miejsce w przypadku kapłanów czy magów ale i tak polecam ułatwiają i przyspieszają rozgrywkę.


TheTofiq

Liczba recenzji: 110

Świetnie się sprawdzają na sesji :)


Aleks

Liczba recenzji: 9

Jak dla mnie ideał :)

Paladyn nie ma aż tyle czarów, mimo to może się przydać dla początkującego gracza, przy okazji przyśpieszając grę! Laminat i jakość wykonania jest solidna.

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 2

Czy zestaw zawiera wszystkie karty z listy z podręcznika gracza plus karty z różnych przysiąg?

~ Adam 17.01.2021 19:10

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy zestaw zawiera wszystkie karty z listy z podręcznika gracza plus karty z różnych przysiąg?

~ Adam 17.01.2021 19:10

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie