Dungeons & Dragons: The Rise of Tiamat (edycja angielska)

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • wydanie angielskie
Spróbuj zapobiec katastrofie z jaką wiąże się powrót smoczycy Tiamat w nowej odsłonie najpopularniejszej gry fabularnej wszech czasów. Kult Smoka wyrusza z przeklętą krucjatą po krainach Forgotten Realms. Sytuacja dla przeciętnych mieszkańców wydaje się być coraz bardziej niebezpieczna. A bitwa angażująca wiele zasobów przeróżnych krain wydaje się być nieunikniona.  Wyrusz w pościg, który może dziać się na całej szerokości od Waterdeep aż do Thay. Czeka Was długa i niebezpieczna podróż... ale musicie dać radę, ponieważ stawką jest ład panujący na całym kontynencie. Jest to druga przygoda (tuż po Hoard of the Dragon Queen) w kampanii Tyranny of the Dragons. -- Avert the Cataclysmic Return of Tiamat in this Adventure for the World’s Greatest Roleplaying Game. The Cult of the Dragon leads the charge in an unholy crusade to bring Tiamat back to the Realms, and the situation grows more perilous for good people with each passing moment. The battle becomes increasingly political as opportunities to gather allies and gain advantage present themselves. From Waterdeep to the Sea of Moving Ice to Thay, it is a race against Evil. Succeed or succumb to the oppression of draconic tyranny. Win or lose, things will never be the same again.
Wydawca:
Wizards of the Coast
9995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Spróbuj zapobiec katastrofie z jaką wiąże się powrót smoczycy Tiamat w nowej odsłonie najpopularniejszej gry fabularnej wszech czasów.

Kult Smoka wyrusza z przeklętą krucjatą po krainach Forgotten Realms. Sytuacja dla przeciętnych mieszkańców wydaje się być coraz bardziej niebezpieczna. A bitwa angażująca wiele zasobów przeróżnych krain wydaje się być nieunikniona. 

Wyrusz w pościg, który może dziać się na całej szerokości od Waterdeep aż do Thay. Czeka Was długa i niebezpieczna podróż... ale musicie dać radę, ponieważ stawką jest ład panujący na całym kontynencie.

Jest to druga przygoda (tuż po Hoard of the Dragon Queen) w kampanii Tyranny of the Dragons.

--

Avert the Cataclysmic Return of Tiamat in this Adventure for the World’s Greatest Roleplaying Game.

The Cult of the Dragon leads the charge in an unholy crusade to bring Tiamat back to the Realms, and the situation grows more perilous for good people with each passing moment. The battle becomes increasingly political as opportunities to gather allies and gain advantage present themselves. From Waterdeep to the Sea of Moving Ice to Thay, it is a race against Evil. Succeed or succumb to the oppression of draconic tyranny. Win or lose, things will never be the same again.


4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: The Rise of Tiamat (edycja angielska)


Najbardziej przydatne recenzje

Lafon78

Liczba recenzji: 124

Jak dla mnie ideał :)

Druga i ostatnia część kampanii do nowego D&D. Wydana na tej samej jakości grubym, kolorowym papierze, co poprzednia, oczywiście twarda okładka. W środku poza samą kampanią, podzielona na kilka epizodów, oczywiście mapy, rewelacyjne grafiki, dodatki z BNami, magicznymi przedmiotami.
Przygoda jest napisana w taki sposób, że pozostawia dużą swobodę zarówno graczom jak również Mistrzowi Gry.
Rebel jak zawsze szybko i sprawnie.


Urath

Liczba recenzji: 170

Dobry, solidny produkt

Lepsza od części pierwszej. Można fajnie poprowadzić finał. Ładne wydanie, dobrze prezentuje się na półce. Polecam fanom DD (starym i nowym).

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie