Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy

Przewodnik po ikonicznych krainach Faerûnu
26 opinii
  • 2 - 10 osób
  • od 14 lat
  • wydanie polskie
  • rebel poleca
Witajcie na Wybrzeżu Mieczy! Na położonym w Zapomnianych Krainach Wybrzeżu Mieczy można spotkać prawdziwe legendy cywilizacji, zapuścić się w najeżone niebezpieczeństwami tereny, oraz zagubić w dziczy, która kryje w sobie zarówno mrożącą krew w żyłach grozę, jak i niezmierzone skarby. Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy jest cennym źródłem inspiracji nie tylko dla Mistrzów Podziemi, ale również dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. W tej książce znajdziecie barwne opisy ludów i krain Wybrzeża Mieczy, a także szereg nowych opcji postaci, które zaintrygują i zainspirują nawet najbardziej wymagającą drużynę poszukiwaczy przygód.  Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Wybrzeże Mieczy stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi).  Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
Wydawca:
Rebel
Liczba stron:
160
Rodzaj oprawy:
twarda
159,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Witajcie na Wybrzeżu Mieczy!

Na położonym w Zapomnianych Krainach Wybrzeżu Mieczy można spotkać prawdziwe legendy cywilizacji, zapuścić się w najeżone niebezpieczeństwami tereny, oraz zagubić w dziczy, która kryje w sobie zarówno mrożącą krew w żyłach grozę, jak i niezmierzone skarby.

Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy jest cennym źródłem inspiracji nie tylko dla Mistrzów Podziemi, ale również dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. W tej książce znajdziecie barwne opisy ludów i krain Wybrzeża Mieczy, a także szereg nowych opcji postaci, które zaintrygują i zainspirują nawet najbardziej wymagającą drużynę poszukiwaczy przygód. 

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Wybrzeże Mieczy stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi). 

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 160 stron
Waga:
685 g
Kod producenta:
73604-L

Powiązane artykuły


Recenzje

4.38
na podstawie 26 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Wybrzeże MieczyNajbardziej przydatne recenzje

Zackmaster

Liczba recenzji: 124

Cóż za rok dla D&D kupić zestaw startowy, zobaczyć premierę podręcznika mistrza podziemi i wreszcie zapowiedzi takich perełek


Krzysztof

Liczba recenzji: 1

aaaa kiedy wreszcie ruszy ta przedsprzedaż?


Sebastian

Liczba recenzji: 1

Jacek, nie ma się co dziwić, wiele rzeczy jest opóźnione przez tą pandemięWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy wiadomo coś o dodrukach?

~ Bartosz 20.04.2022 13:23

Podręcznik jest produktem archiwalnym i nie będzie dodrukowywany.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Sylwia 06.07.2023 13:32

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie