Dungeons & Dragons: Zestaw znaczników - Druid

Zaznacz najważniejsze informacje!
1 opinia
  • 1 osoba
  • wydanie polskie
Dungeons & Dragons: Zestaw znaczników - Druid został zaprojektowany, aby ułatwić i przyspieszyć śledzenie ważnych informacji o Twoim bohaterze. Dzięki niemu Ty i inni uczestnicy rozgrywki w mgnieniu oka zorientujecie się w trudnych sytuacjach taktycznych. Kolorowe znaczniki zostały wykonane z wytrzymałego akrylu, na którym można z łatwością notować za pomocą ścieralnych flamastrów albo cienkopisów. Planszetka pozwoli Ci na notowanie najczęściej zmieniających się danych bez konieczności nanoszenia zmian na karcie postaci, a puszkę możesz podpisać imieniem swojego bohatera. Piąta edycja Dungeons & Dragons to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
Wydawca:
Rebel
59,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dungeons & Dragons: Zestaw znaczników - Druid został zaprojektowany, aby ułatwić i przyspieszyć śledzenie ważnych informacji o Twoim bohaterze. Dzięki niemu Ty i inni uczestnicy rozgrywki w mgnieniu oka zorientujecie się w trudnych sytuacjach taktycznych. Kolorowe znaczniki zostały wykonane z wytrzymałego akrylu, na którym można z łatwością notować za pomocą ścieralnych flamastrów albo cienkopisów.

Planszetka pozwoli Ci na notowanie najczęściej zmieniających się danych bez konieczności nanoszenia zmian na karcie postaci, a puszkę możesz podpisać imieniem swojego bohatera.

Piąta edycja Dungeons & Dragons to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • planszetka Druida
  • 23 znaczniki Druida
Waga:
60 g
Kod producenta:
72506-L

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Zestaw znaczników - DruidWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy to jest kompatybilne z wcześniejszymi wersjami D&D ?

~ piotr 27.07.2021 13:24

Coś tam może pasować, ale znaczniki są zaprojektowane do używania z piątą edycją.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 27.07.2021 20:41

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie