Fabula Ultima: Starter

Gra dla fanów JRPG, mang, anime i epickich opowieści!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
To jest Twój światTo jest Twoja historiaDokonaj wyboru i walcz o to, w co wierzysz Fabula Ultima to gra fabularna inspirowana JRPG-ami - japońskimi grami wideo, a także mangą oraz anime. Wraz z przyjaciółmi snujcie epickie historie o dzielnych bohaterach i groźnych złoczyńcach. Wyruszcie w podróż po fantastycznych światach przepełnionych magią, gdzie na każdym kroku kryją się zapierające dech w piersiach miejsca oraz wyjątkowo dziwaczne potwory!   Rozpocznij grę to starter do gry Fabula Ultima - gotowy scenariusz początkowy. To kompletna wersja demo, która od razu rzuci was w wir przygody. Czeka was opowieść o nieustraszonych i zapadających w pamięć bohaterach… potrzebujecie jedynie odwagi, aby walczyć o to, co jest najdroższe waszym sercom! W środku startera znajdziecie: Krótkie przedstawienie systemu. Podstawowe zasady gry. Przygodę na dobry początek! Cztery gotowe postaci.
Wydawca:
Black Monk
14,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

To jest Twój świat
To jest Twoja historia
Dokonaj wyboru 
i walcz o to, w co wierzysz

Fabula Ultima to gra fabularna inspirowana JRPG-ami - japońskimi grami wideo, a także mangą oraz anime. Wraz z przyjaciółmi snujcie epickie historie o dzielnych bohaterach i groźnych złoczyńcach. Wyruszcie w podróż po fantastycznych światach przepełnionych magią, gdzie na każdym kroku kryją się zapierające dech w piersiach miejsca oraz wyjątkowo dziwaczne potwory!

 

Rozpocznij grę to starter do gry Fabula Ultima - gotowy scenariusz początkowy. To kompletna wersja demo, która od razu rzuci was w wir przygody. Czeka was opowieść o nieustraszonych i zapadających w pamięć bohaterach… potrzebujecie jedynie odwagi, aby walczyć o to, co jest najdroższe waszym sercom!

W środku startera znajdziecie:

  • Krótkie przedstawienie systemu.
  • Podstawowe zasady gry.
  • Przygodę na dobry początek!
  • Cztery gotowe postaci.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie, 42 strony
Waga:
500 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Fabula Ultima: Starter

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie