Kult: Boskość utracona - Poza mrok i obłęd

Przemierzaj ciemne zakątki
1 opinia
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Kult: Boskość utracona - Podręcznik główny.
Kult: Boskość utracona - Podręcznik główny
Udaj się poza neonowy blask miasta, krążąc po smrodliwych alejkach i przyciemnionych korytarzach. Zejdź w dół obok dudniących echem peronów metra i dusznych tuneli ciepłowniczych. Podąż za śladem krwi, która pada ze znajdujących się wyżej ulic i mieszkań, wciąż zasilana okrucieństwem i grzechem. Przemierzaj najciemniejsze miejskie labirynty i rytualne komnaty, gdzie zimny beton spotyka się z ciepłym ciałem, gdzie mieszkają cienie i rządzi szaleństwo. Pogrąż się w kojącej deprawacji i wyrafinowanym niepokoju, gdzie zapomniane światy czekają zaraz za progiem mroku i obłędu. Poza mrok i obłęd oferuje mistrzowi gry pełny wybór okrutnych i subtelnych narzędzi pomagających w bezpieczny i odpowiedzialny sposób tworzyć zatrważające opowieści. Książka dzieli się na cztery części: Opowieść, Nastrój, Odbicia, Talia tarota.
Wydawca:
Alis Games
Liczba stron:
316
Rodzaj oprawy:
twarda
228,95
206,45
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: listopad 2023 r.


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Udaj się poza neonowy blask miasta, krążąc po smrodliwych alejkach i przyciemnionych korytarzach. Zejdź w dół obok dudniących echem peronów metra i dusznych tuneli ciepłowniczych. Podąż za śladem krwi, która pada ze znajdujących się wyżej ulic i mieszkań, wciąż zasilana okrucieństwem i grzechem. Przemierzaj najciemniejsze miejskie labirynty i rytualne komnaty, gdzie zimny beton spotyka się z ciepłym ciałem, gdzie mieszkają cienie i rządzi szaleństwo. Pogrąż się w kojącej deprawacji i wyrafinowanym niepokoju, gdzie zapomniane światy czekają zaraz za progiem mroku i obłędu.

Poza mrok i obłęd oferuje mistrzowi gry pełny wybór okrutnych i subtelnych narzędzi pomagających w bezpieczny i odpowiedzialny sposób tworzyć zatrważające opowieści.

Książka dzieli się na cztery części:

  • Opowieść,
  • Nastrój,
  • Odbicia,
  • Talia tarota.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 316 stron
Waga:
2,5 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kult: Boskość utracona - Poza mrok i obłęd

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie