MidGuard RPG: Walhalla - Edycja limitowana

Podręcznik w wyjątkowej odsłonie i zestaw kości
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Wciel się w postać, której nieobce są zarówno cybernetyczne implanty, jak i mistyczna sztuka hekseri.Stwórz własną, futurystyczną sagę, w której mieszkańcy Dziewięciu Układów toczą ze sobą nieustające walki. Zmierz się z trollami, smokami i kosmicznymi krakenami. Podłącz się do zakazanej sieci Yggdrasil i zagraj na nosie samemu Odynowi. Przygotuj się do nadchodzącej ostatecznej bitwy, zwanej Ragnarokiem. To Twoja historia. Spraw, by była epicka.Co znajdziesz w tym podręczniku:Komplet zasad niezbędnych do rozegrania niezapomnianych przygód w uniwersum MidGuard. Mechanika oparta jest na rzutach 2k20 z wieloma narzędziami umożliwiającymi ingerowanie w wyniki testów - wszystko po to, by samemu można było kierować swoim przeznaczeniem.Bogaty wybór ekwipunku, wszczepów, hekseri oraz 14 wyjątkowych klas pozwoli Ci na wykreowanie postaci, o której marzysz.Bestiariusze wypełnione śmiercionośnymi przeciwnikami. Poznaj istoty zamieszkujące Dziewięć Układów i staw im czoło.Opis świata MidGuard oraz osobistości go zamieszkujących, ułatwiający zanurzenie się w tym uniwersum. Dodatkowo w środku znajdują się dwa scenariusze, dzięki którym możesz od razu rozpocząć swoją sagę.
Autor:
Artur Szymała
Wydawca:
Dark Rabbit
36995

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Wciel się w postać, której nieobce są zarówno cybernetyczne implanty, jak i mistyczna sztuka hekseri.

Stwórz własną, futurystyczną sagę, w której mieszkańcy Dziewięciu Układów toczą ze sobą nieustające walki. Zmierz się z trollami, smokami i kosmicznymi krakenami. Podłącz się do zakazanej sieci Yggdrasil i zagraj na nosie samemu Odynowi. Przygotuj się do nadchodzącej ostatecznej bitwy, zwanej Ragnarokiem. To Twoja historia. Spraw, by była epicka.

Co znajdziesz w tym podręczniku:

  • Komplet zasad niezbędnych do rozegrania niezapomnianych przygód w uniwersum MidGuard. Mechanika oparta jest na rzutach 2k20 z wieloma narzędziami umożliwiającymi ingerowanie w wyniki testów - wszystko po to, by samemu można było kierować swoim przeznaczeniem.
  • Bogaty wybór ekwipunku, wszczepów, hekseri oraz 14 wyjątkowych klas pozwoli Ci na wykreowanie postaci, o której marzysz.
  • Bestiariusze wypełnione śmiercionośnymi przeciwnikami. Poznaj istoty zamieszkujące Dziewięć Układów i staw im czoło.
  • Opis świata MidGuard oraz osobistości go zamieszkujących, ułatwiający zanurzenie się w tym uniwersum. Dodatkowo w środku znajdują się dwa scenariusze, dzięki którym możesz od razu rozpocząć swoją sagę.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, ponad 320 stron
  • zestaw kości
Waga:
1 kg
Uwaga! Do podręcznika dokładamy gratis - zestaw kości. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń MidGuard RPG: Walhalla - Edycja limitowana

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie