Neuroshima Krew i Rdza 2

Neuroshima 2020
37 opinii
  • wydanie polskie
Krew i Rdza 2 to dodatek przeznaczony dla Mistrzów Gry. Zbiór przynosi im wsparcie w postaci kilkudziesięciu scenariuszy i pomysłów na przygody w rozmaitych stylach, miejscach i kolorach. KiR2 to także zastrzyk informacji o świecie Neuroshimy: w rozdziale Tajemnice Mistrza Gry znajdziecie krwiste materiały poświęcone Neodżungli, Posterunkowi, Federacji Appalachów i innym miejscom, które dotąd pozostawione były samym sobie. Całość otwiera natomiast nowy neuroshimowy setting: Neuroshima 2020. Proponuje on rozgrywkę nie trzydzieści lat po zagładzie, lecz właśnie wtedy, gdy na Stany spadły bomby.Dodatek przekłada się na wiele, wiele godzin świetnego grania i pokazuje świat Neuroshimy w nowej, świeżutkiej odsłonie.
Wydawca:
Portal Games
Rodzaj oprawy:
miękka
3500

Dostępnych 10 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Krew i Rdza 2 to dodatek przeznaczony dla Mistrzów Gry. Zbiór przynosi im wsparcie w postaci kilkudziesięciu scenariuszy i pomysłów na przygody w rozmaitych stylach, miejscach i kolorach. KiR2 to także zastrzyk informacji o świecie Neuroshimy: w rozdziale Tajemnice Mistrza Gry znajdziecie krwiste materiały poświęcone Neodżungli, Posterunkowi, Federacji Appalachów i innym miejscom, które dotąd pozostawione były samym sobie. Całość otwiera natomiast nowy neuroshimowy setting: Neuroshima 2020. Proponuje on rozgrywkę nie trzydzieści lat po zagładzie, lecz właśnie wtedy, gdy na Stany spadły bomby.

Dodatek przekłada się na wiele, wiele godzin świetnego grania i pokazuje świat Neuroshimy w nowej, świeżutkiej odsłonie.

Podstawowe informacje

Waga:
500 g

Recenzje

4.38
na podstawie 37 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima Krew i Rdza 2Najbardziej przydatne recenzje

Imrihil

Liczba recenzji: 10

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetny produkt - bardzo dobra pomoc dla GMa, kopalnia pomysłów. Scenariusze są bardzo różnorodne i dużo lepiej oznakowane niż w pierwszym dodatku Krew i Rdza, dzięki czemu szybciej można odnaleźć to, czego poszukujemy na sesji.


PlaySnake

Liczba recenzji: 22

Dobry, solidny produkt

Dobry dodatek. No, ok...


Przemysław

Liczba recenzji: 18

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Najfajniejszy jest drugi rozdział – Sekrety MG. Sojusz Mutantów otwiera drzwi do zagrania mutkiem, a tego właśnie od podstawki mi brakowało. Kampania w Federacji czy Texasie? Proszę bardzo. Chcesz przekonać się na własnej skórze o szaleństwie Salt Lake City? A może podpatrzymy co z ludźmi robi Neodżungla i Posterunek? Zawsze to kampanie były sercem systemów, a nie oderwane od siebie przygody. Stany są duże i wiele tajemnic jeszcze przed nami skrywają. Ale dzięki temu rozdziałowi, będziemy mogli uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach z dziejów Zasranych Stanów. PolecamWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również