Imrihil

Kapral

Poznań

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Super dodatek - gra nabiera z nim jeszcze więcej kolorów. Toksyczne zombie są świetnym urozmaiceniem, jednak w pudełku jest ich niestety zbyt mało, szczególnie w porównaniu do wysokiej ceny produktu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Przyjemna, prosta i bardzo mobilna gra, którą można zabrać ze sobą wszędzie i grać nawet w podróży. Polecam szczególnie jeśli często gra się z osobami, które nie mają dużej styczności ze światem planszówek.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Dodatek wprowadza pewne urozmaicenie do Szoguna, jednak nie jest konieczny, by w pełni cieszyć się rozgrywką. Wiele kart będzie zupełnie nieużywanych, przez to, że zwyczajnie się nie będą opłacać. Może kilka razy w ciągu rozgrywki zdarzy się naprawdę korzystna oferta. Kompensuje nieco losowość pierwszego wrzucenia armii do wieży - nie ma się poczucia straconych oddziałów na samym początku, bo mogą się później przydać jako dyplomaci. Inną zaletą jest powiększenie możliwości wykonywania akcji o trzy dodatkowe - szczególnie przydaje się to w rozgrywce na mniejszą ilość graczy, kiedy każdy posiada więcej terytoriów i czasami nie ma co robić z kartami.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra strategiczna osadzona w cudownych realiach feudalnej Japonii. Wykonana bardzo klimatycznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły, wszystkie elementy są bardzo solidne. Dyplomacja odgrywa kluczową rolę w rozgrywce.
Co nieraz przeszkadza, to bardzo ograniczona możliwość ruchów - w całej grze każdy może wykonać co najwyżej 12 ataków - to jest bardzo mało, jednak okazuje się, że zdobywanie ogromnych terytoriów wcale nie jest kluczem do osiągnięcia zwycięstwa. Zmusza to do bardziej strategicznego podejścia do rozgrywki i skupiania się także na rozwoju i gospodarce.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Do jakości wykonania woreczków nie mam żadnych zastrzeżeń, jednak w tej samej cenie można dostać ich kilka razy więcej w odpowiednich sklepach. Dobre rozwiązanie, jeśli ktoś potrzebuje ich do jednej gry, jednak dla większych ilości nieopłacalne.


Patrykc75

Liczba recenzji: 2

Vogur

Liczba recenzji: 131