Savage Worlds: Bestie i Barbarzyńcy - Strzępy Sztandarów

4 opinie
  • wydanie polskie
Strzępy Sztandarów to dodatek do Bestii i BarbarzyńcówUmberto Pignatelliego, który skupia się na jednym z najbardziej charakterystycznych elementów pulp fantasy: kompaniach najemników oraz bandach rozbójników.Podróżujące grupy żołnierzy do wynajęcia mogą pełnić w waszej kampanii wiele funkcji, od nietypowych popleczników, po ciekawych wrogów. A może chcielibyście stać się częścią takiej grupy i wraz z nimi podejmować się zadań dla tych, którzy lepiej płacą? Czy też bardziej kusi was porzucenie ścieżki bohaterów na rzecz działania poza prawem, w dobrej, lub samolubnej sprawie?Dzięki temu rozszerzeniu będziecie mogli spróbować wszystkich tych rzeczy i więcej!
Wydawca:
Fajne RPG, Gramel
Liczba stron:
75
Rodzaj oprawy:
miękka
39,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Strzępy Sztandarów to dodatek do Bestii i BarbarzyńcówUmberto Pignatelliego, który skupia się na jednym z najbardziej charakterystycznych elementów pulp fantasy: kompaniach najemników oraz bandach rozbójników.
Podróżujące grupy żołnierzy do wynajęcia mogą pełnić w waszej kampanii wiele funkcji, od nietypowych popleczników, po ciekawych wrogów. A może chcielibyście stać się częścią takiej grupy i wraz z nimi podejmować się zadań dla tych, którzy lepiej płacą? Czy też bardziej kusi was porzucenie ścieżki bohaterów na rzecz działania poza prawem, w dobrej, lub samolubnej sprawie?
Dzięki temu rozszerzeniu będziecie mogli spróbować wszystkich tych rzeczy i więcej!

Podstawowe informacje

Waga:
200 g

Recenzje

1.50
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Savage Worlds: Bestie i Barbarzyńcy - Strzępy SztandarówWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie