Strzygi: Gra fabularna o zemście zza grobu

Odwet na zimno!
4 opinie
  • od 18 lat
  • wydanie polskie
Strzygi to gra fabularna o ludziach powstałych z martwych, żeby zemścić się na swoich oprawcach. Jest to gra dla osób pełnoletnich. Podczas rozgrywki każdy gracz kieruje poczynaniami jednej z tytułowych strzyg. Strzydze odebrano coś więcej niż po prostu życie. Odebrano jej coś, czego nigdy już nie zdoła odzyskać. Coś, z czego stratą strzyga nie może się pogodzić. Coś wywołującego tęsknotę, rozpacz i gniew, podpowiadające, że pozostało tylko jedno - zemsta. Za udręką strzygi stoi Nemesis. Ktoś dysponujący wpływami i środkami, które pozwalają mu czuć się bezkarnym. Ktoś stojący ponad prawem. Ktoś, kogo niełatwo będzie dopaść i ukarać. Każda strzyga rozumie zemstę na Nemezis po swojemu. Jedne chcą po prostu jego śmierci. Inne chcą mu odebrać to, co same straciły. Jeszcze inne chcą doprowadzić ofiarę przed oblicze sprawiedliwości. Strzygę powołała do życia jakaś tajemnicza istota. Coś, co dostrzegło jej ból i gniew. Coś, co wyprowadziło ją z czeluści Piekła i prowadzi ją przez mroki miasta. Coś, co dało jej moc i uczyniło narzędziem kary dla występnych. Wąż, kot, kruk lub inna niepozorna istota, która zawsze jest gdzieś obok.
Wydawca:
Dungal Games
Liczba stron:
144
Format:
B5
Rodzaj oprawy:
twarda
89,95

Dostępnych 40 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Darmowa dostawa (PYL)


Opis

Strzygi to gra fabularna o ludziach powstałych z martwych, żeby zemścić się na swoich oprawcach. Jest to gra dla osób pełnoletnich.

Podczas rozgrywki każdy gracz kieruje poczynaniami jednej z tytułowych strzyg. Strzydze odebrano coś więcej niż po prostu życie. Odebrano jej coś, czego nigdy już nie zdoła odzyskać. Coś, z czego stratą strzyga nie może się pogodzić. Coś wywołującego tęsknotę, rozpacz i gniew, podpowiadające, że pozostało tylko jedno - zemsta.

Za udręką strzygi stoi Nemesis. Ktoś dysponujący wpływami i środkami, które pozwalają mu czuć się bezkarnym. Ktoś stojący ponad prawem. Ktoś, kogo niełatwo będzie dopaść i ukarać. Każda strzyga rozumie zemstę na Nemezis po swojemu. Jedne chcą po prostu jego śmierci. Inne chcą mu odebrać to, co same straciły. Jeszcze inne chcą doprowadzić ofiarę przed oblicze sprawiedliwości.

Strzygę powołała do życia jakaś tajemnicza istota. Coś, co dostrzegło jej ból i gniew. Coś, co wyprowadziło ją z czeluści Piekła i prowadzi ją przez mroki miasta. Coś, co dało jej moc i uczyniło narzędziem kary dla występnych. Wąż, kot, kruk lub inna niepozorna istota, która zawsze jest gdzieś obok.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 144 strony

Recenzje

4.50
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Strzygi: Gra fabularna o zemście zza grobuWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również