The Lord of the Rings RPG: Loremaster Screen (5E)

Ekran mistrza gry do sesji w Śródziemiu!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
The Lord of the Rings RPG 5E: Loremaster Screen to ekskluzywny ekran, który stanie się niezbędnikiem kazdego DM'a chcącego prowadzić kampanię w Śródziemiu! Zawiera piękną grafikę na zewnątrz i wiele przydatnych tabel i ważnych informacji w środku, jednocześnie ukrywając plany mistrza gry przed oczami ciekawskich graczy. The Lord of the Rings RPG 5E: Loremaster Screen zawiera takzę Kompendium Rivendell, w którym można znaleźć informacje o Ostatnim Domostwie, w tym mapę doliny i plan samego domu. Zawarto w nim niektórych mieszkańców Rivendell, w tym Elronda, którego można wykorzystać jako nowego patrona. Co więcej, gracze znajdą w nim także informacje na temat Wysokich Elfów.
Wydawca:
Free League Publishing
134,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

The Lord of the Rings RPG 5E: Loremaster Screen to ekskluzywny ekran, który stanie się niezbędnikiem kazdego DM'a chcącego prowadzić kampanię w Śródziemiu! Zawiera piękną grafikę na zewnątrz i wiele przydatnych tabel i ważnych informacji w środku, jednocześnie ukrywając plany mistrza gry przed oczami ciekawskich graczy.

The Lord of the Rings RPG 5E: Loremaster Screen zawiera takzę Kompendium Rivendell, w którym można znaleźć informacje o Ostatnim Domostwie, w tym mapę doliny i plan samego domu. Zawarto w nim niektórych mieszkańców Rivendell, w tym Elronda, którego można wykorzystać jako nowego patrona. Co więcej, gracze znajdą w nim także informacje na temat Wysokich Elfów.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • ekran mistrza gry
  • podręcznik Rivendell Compendium
Waga:
2 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Lord of the Rings RPG: Loremaster Screen (5E)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie