Trucizna

Piracka gra fabularna dla dorosłych
3 opinie
  • wydanie polskie
Roku Pańskiego 1701 zakończyła się krwawa piracka kariera kapitana Jonathana Abrahama Pallora, zwanego Piekielnym Jackiem. Nie zawisł na szubienicy, nie zginął od miecza ani nie został rozerwany na dwoje kulą armatnią. Został otruty. Truciznę podał mu jego osobisty kucharz, zabójca na królewskich usługach. Oto co wydarzyło się później… Trucizna to przeznaczona dla dorosłych gra fabularna o prawdziwych piratach. Wcielcie się w najgorsze szumowiny, jakie kiedykolwiek pływały po morzach i oceanach. Życie pod czarną banderą jest trudne i zazwyczaj krótkie, pełne okrucieństwa, zawiści i zdrad. Z kim zawrzecie pakt, a komu wbijecie nóż w plecy? Autorem Trucizny jest D. Vincent Baker, twórca uznanych i nagradzanych gier fabularnych: Świat Apokalipsy i Psy w winnicy. Tutaj znajduje się karta postaci udostępniona dzięki życzliwości wydawcy.
Autor:
Vincent Baker
Wydawca:
Gindie
Liczba stron:
44
Format:
B5
Rodzaj oprawy:
miękka
24,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Roku Pańskiego 1701 zakończyła się krwawa piracka kariera kapitana Jonathana Abrahama Pallora, zwanego Piekielnym Jackiem. Nie zawisł na szubienicy, nie zginął od miecza ani nie został rozerwany na dwoje kulą armatnią. Został otruty. Truciznę podał mu jego osobisty kucharz, zabójca na królewskich usługach. Oto co wydarzyło się później…

Trucizna to przeznaczona dla dorosłych gra fabularna o prawdziwych piratach. Wcielcie się w najgorsze szumowiny, jakie kiedykolwiek pływały po morzach i oceanach. Życie pod czarną banderą jest trudne i zazwyczaj krótkie, pełne okrucieństwa, zawiści i zdrad. Z kim zawrzecie pakt, a komu wbijecie nóż w plecy?

Autorem Trucizny jest D. Vincent Baker, twórca uznanych i nagradzanych gier fabularnych: Świat Apokalipsy i Psy w winnicy.

Tutaj znajduje się karta postaci udostępniona dzięki życzliwości wydawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • czarno-biały podręcznik w miękkiej, broszurowej oprawie, 44 strony
Waga:
90 g

Recenzje

4.67
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń TruciznaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie