Warhammer Fantasy Roleplay (2. Edycja): Dziedzictwo Sigmara (miękka oprawa)

Przewodnik po Imperium
56 opinii
 • wydanie polskie
Burza Chaosu minęła! Imperium przetrwało kolejną Inwazję Chaosu, jednak pokój okupiono wielkimi stratami. W zniszczonych północnych prowincjach zginęły tysiące obywateli, miasta i wioski zostały złupione, a w ślad za wojną idą głód i zarazy. We wszystkich księstwach prorocy zagłady wieszczą nadejście końca świata, biczownicy i fanatycy nawołują do upustu krwi i pokuty, a kulty Chaosu podkopują fundamenty ładu. Oto Imperium w roku 2522 – niegdyś najpotężniejsze państwo Starego Świata, teraz kraina osłabiona i narażona na ciosy podstępnych nieprzyjaciół. Imperator ściga rozproszone resztki armii Archaona, lecz kto zmierzy się z wewnętrznym wrogiem potomków Sigmara? Dziedzictwo Sigmara to obszerny przewodnik po Imperium. Na jego stronach znajdziesz: Historię Imperium, od najwcześniejszych lat wędrówek ludów aż do obecnych rządów Karla Franza. Opis stosunków społecznych oraz polityki na dworach Książąt-Elektorów. Przepisy prawa, procedury jego egzekwowania oraz wymierzania kar dla złoczyńców. Obszerne opisy wszystkich prowincji, włącznie ze szczegółowym spisem ważnych miast, osad i wiosek. Nowe informacje o religii w Imperium. 8 nowych profesji, w tym egzorcysty i szulera. Gotowe do wykorzystania pomysły na przygody, włącznie z opisanymi Bohaterami Niezależnymi. Nową, dwustronicową mapę Imperium. Spisek w Bögenhafen, przygodę dla postaci kończących pierwsze profesje. Imperium to serce Starego Świata. Poznanie jego tajemnic zapewnia sukces każdej kampanii w grze fabularnej Warhammer Fantasy. Dziedzictwo Sigmara to podręcznik, na który czekali wszyscy Mistrzowie Gry. Za Imperium! Za Sigmara!
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
152
Rodzaj oprawy:
miękka
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Burza Chaosu minęła!

Imperium przetrwało kolejną Inwazję Chaosu, jednak pokój okupiono wielkimi stratami. W zniszczonych północnych prowincjach zginęły tysiące obywateli, miasta i wioski zostały złupione, a w ślad za wojną idą głód i zarazy. We wszystkich księstwach prorocy zagłady wieszczą nadejście końca świata, biczownicy i fanatycy nawołują do upustu krwi i pokuty, a kulty Chaosu podkopują fundamenty ładu. Oto Imperium w roku 2522 – niegdyś najpotężniejsze państwo Starego Świata, teraz kraina osłabiona i narażona na ciosy podstępnych nieprzyjaciół. Imperator ściga rozproszone resztki armii Archaona, lecz kto zmierzy się z wewnętrznym wrogiem potomków Sigmara?

Dziedzictwo Sigmara to obszerny przewodnik po Imperium. Na jego stronach znajdziesz:

 • Historię Imperium, od najwcześniejszych lat wędrówek ludów aż do obecnych rządów Karla Franza.
 • Opis stosunków społecznych oraz polityki na dworach Książąt-Elektorów.
 • Przepisy prawa, procedury jego egzekwowania oraz wymierzania kar dla złoczyńców.
 • Obszerne opisy wszystkich prowincji, włącznie ze szczegółowym spisem ważnych miast, osad i wiosek.
 • Nowe informacje o religii w Imperium.
 • 8 nowych profesji, w tym egzorcysty i szulera.
 • Gotowe do wykorzystania pomysły na przygody, włącznie z opisanymi Bohaterami Niezależnymi.
 • Nową, dwustronicową mapę Imperium.
 • Spisek w Bögenhafen, przygodę dla postaci kończących pierwsze profesje.

Imperium to serce Starego Świata. Poznanie jego tajemnic zapewnia sukces każdej kampanii w grze fabularnej Warhammer Fantasy. Dziedzictwo Sigmara to podręcznik, na który czekali wszyscy Mistrzowie Gry.

Za Imperium! Za Sigmara!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w miękkiej oprawie, 152 strony
Waga:
850 g

Recenzje

4.39
na podstawie 56 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Fantasy Roleplay (2. Edycja): Dziedzictwo Sigmara (miękka oprawa)Najbardziej przydatne recenzje

Ernest Kiedrowicz

Liczba recenzji: 38

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Wiem, że dodaję komentarz w momencie gdy druga edycja Warhamca odchodzi w zapomnienie ale co tam. jeden z najbardziej wartościowych dodatków jaki w ogóle wyszedł. Dużo informacji, ciekawych pomysłów i tabelek. Słowem wszystko czego Mistrzowi Gry potrzeba. Jeśli ktoś chciałby gdzieś wyszukać ten podręcznik to życzę powodzenia i szczerze polecam


Ravav

Liczba recenzji: 2

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Jest to z pewnością bardzo przydatny dodatek, zwłaszcza dla Mistrzów pragnących dokładnie przedstawić graczom Imperium i jego mieszkańców. Szczegółowe kalendarium pozwala na prowadzenie kampanii w różnych okresach tego świata, natomiast dodatkowe 8 klas zapewni wiele frajdy dla graczy ( nie mogę doczekać się, by zobaczyć w akcji egzorcystę :)). Co do wydania w Druku na Życzenie: okładka jest moim zdaniem zbyt miękka, po pewnym czasie lubi się wyginać, łatwo dochodzi do uszkodzeń. Trochę smuci brak kolorowych stron oraz drobne literówki, ale w końcu mamy do czynienia z produktem, który nie występuje już w normalnym druku.
Podsumowując: "Dziedzictwo Sigmara" pozwoli jeszcze bardziej wczuć się nam w klimat tego rewelacyjnego uniwersum. Serdecznie polecam, póki jeszcze można kupić ten dodatek.


Vulgrim

Liczba recenzji: 19

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Czekałem długo by go dorwać i nie żałuję. Naprawdę porządna książka. Pomaga przy podróżach i opisywaniu mniej znaczących miejsc w Imperium. Na deser kilka, ale za to bardzo fajnych, profesji.
No i w końcu różnice między ludźmi pochodzącymi z różnych prowincji Imperium.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie