Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Podręcznik podstawowy

Czwarta edycja WFRP po polsku!
20 opinii
  • wydanie polskie
  • rebel poleca
Trudno odłożyć tę książkę, prawda? Jakby sama trzymała się ręki. Wiecie dobrze, co jest w środku. Kryją się tam spaczeni, niepokorni, zagubieni. Mówicie sobie, że chcielibyście odejść. Uciec do idealnego świata, gdzie wszystko układa się jak po sznurku. To nieprawda. Coś ciągnie Was właśnie tutaj. Możecie tłumaczyć sobie, że kuszą was bogactwa albo żądza walki. Nie łudźcie się. Wszyscy wiemy, że jest inaczej. Kto raz usłyszał, jak wzywają go szlaki Starego Świata, ten zawsze już będzie chciał na nie powrócić. Dobądźcie więc mieczy, nabijcie pistolety i uważajcie na tego psa: może i jest mały, ale jaki zajadły! Warhammer Fantasy Roleplay zabiera Was do Starego Świata. Załóżcie własną drużynę śmiałków lub bandę rzezimieszków i wyruszcie z nimi w podróż. Zmierzycie się w jej trakcie z podłością, zepsuciem, intrygami i straszliwymi bestiami pałającymi żądzą zniszczenia. Już od września 2019 r. rozpocznij swą historię w ponurym świecie niebezpiecznych przygód!
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
352
Rodzaj oprawy:
twarda
219,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Trudno odłożyć tę książkę, prawda?

Jakby sama trzymała się ręki. Wiecie dobrze, co jest w środku. Kryją się tam spaczeni, niepokorni, zagubieni. Mówicie sobie, że chcielibyście odejść. Uciec do idealnego świata, gdzie wszystko układa się jak po sznurku. To nieprawda. Coś ciągnie Was właśnie tutaj. Możecie tłumaczyć sobie, że kuszą was bogactwa albo żądza walki. Nie łudźcie się. Wszyscy wiemy, że jest inaczej. Kto raz usłyszał, jak wzywają go szlaki Starego Świata, ten zawsze już będzie chciał na nie powrócić. Dobądźcie więc mieczy, nabijcie pistolety i uważajcie na tego psa: może i jest mały, ale jaki zajadły!

Warhammer Fantasy Roleplay zabiera Was do Starego Świata. Załóżcie własną drużynę śmiałków lub bandę rzezimieszków i wyruszcie z nimi w podróż. Zmierzycie się w jej trakcie z podłością, zepsuciem, intrygami i straszliwymi bestiami pałającymi żądzą zniszczenia.

Już od września 2019 r. rozpocznij swą historię w ponurym świecie niebezpiecznych przygód!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 352 strony (plus szycie)
Waga:
800 g

Recenzje

4.95
na podstawie 20 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Podręcznik podstawowyNajbardziej przydatne recenzje

KFC

Liczba recenzji: 44

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Wydanie dużo lepsze od poprzedniej drugiej edycji. Mechanika wyczyszczona z 30 letniej rdzy. Jest sporo nowych i opcjonalnych rzeczy, ale jest to do ogarnięcia.
Świat jeszcze bardziej ubogo opisany niż w 2 ed, ale tam też przecież była masa dodatków. Za to bestiariusz w samej podstawce spory, są i skaveny i fimiry, jest dobrze. No i nie ma przygody startowej (bo starter set..), ale CC zapowiedział wydawanie dużej liczby darmowych przygód. Trzymamy za słowo.

W 2020 szczerze polecam, nie ma co się pchać w przestarzałą 2 edycję.


Tomasz Raszka

Liczba recenzji: 7

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Mimo ogromnej dozy sentymentu jakim darzę II edycje, muszę przyznać, ze 4 ed. przebiła ją pod wszystkimi względami. Poczynając od szaty graficznej, która jest po prostu znakomita, poprzez przystępniej przedstawione treści i informacje, a kończąc na dużo bardziej rozbudowanym systemie, pozwalającym na zdecydowanie więcej. Nic tylko kupować, grać i czekać na dodatki.


Łukasz

Liczba recenzji: 2

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Witaj Wędrowcze... jeśli tu zawitałeś oznacza to tylko jedno- oczekujesz przygód ? Sławy?Fortuny? - jesteś w idealnym miejscu. Ta księga otworzy przed Tobą możliwość wkroczenia w świat z którego tak prędko nie będziesz chciał wyjść - pięknie wydana i niezwykle klimatyczna. W dodatku Rebel ma chyba czarny pas w pakowaniu.Plotki na mieście głoszą ,,że paczki Rebela przeżyją nawet katastrofe nuklearną ;)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy do polskiego wydania też jest możliwość dostania wersji pdf?

~ Konrad 02.08.2020 21:37

Kupując na stronie wydawcy - tak. Domyślam się, że za pośrednictwem Rebel.pl jest podobnie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Maciej 27.08.2020 23:42

Czy ktoś, mógłby potwierdzić, że tak jest?

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Michał 01.10.2020 14:49

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie