Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Wewnętrzny Wróg 2 - Śmierć na Rzece Reik

Kampania, w którą wszyscy gracze powinni zagrać przynajmniej raz w życiu
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
I w wyznaczonym czasie wyjdziemy z lasów, by zabijać i palić. Nasi bracia powstaną ze swych miejsc ukrycia i zburzą miasta Imperium. Chaos okryje ziemię, a my, wybrani słudzy, zostaniemy wyniesieni w Jego oczach. Niech będzie pozdrowiony Tzeentch, Ten Który Zmienia Drogi! Njawrr’thakh ‘Lzimbarr Tzeentch!Warhammer FRP: Wewn Wróg 2 - Śmierć na Rzece Reik to druga część pięcioczęściowej serii ponurych i niebezpiecznych przygód Warhammera Fantasy, które zainspirowały pokolenie graczy. Wersja Reżyserska zawiera wnikliwy komentarz z elementami czarnego humoru, sprytnych sugestii jak poprowadzić kampanię na nowe sposoby oraz wybór mentorów, którzy przygotują twoich graczy na nadchodzące niebezpieczeństwa.
Wydawca:
Copernicus Corporation
159,95

Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

I w wyznaczonym czasie wyjdziemy z lasów, by zabijać i palić. Nasi bracia powstaną ze swych miejsc ukrycia i zburzą miasta Imperium. Chaos okryje ziemię, a my, wybrani słudzy, zostaniemy wyniesieni w Jego oczach. Niech będzie pozdrowiony Tzeentch, Ten Który Zmienia Drogi! Njawrr’thakh ‘Lzimbarr Tzeentch!

Warhammer FRP: Wewn Wróg 2 - Śmierć na Rzece Reik to druga część pięcioczęściowej serii ponurych i niebezpiecznych przygód Warhammera Fantasy, które zainspirowały pokolenie graczy. Wersja Reżyserska zawiera wnikliwy komentarz z elementami czarnego humoru, sprytnych sugestii jak poprowadzić kampanię na nowe sposoby oraz wybór mentorów, którzy przygotują twoich graczy na nadchodzące niebezpieczeństwa.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 160 stron
Waga:
1 kg

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również