Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Wewnętrzny Wróg - Część 1 - Wróg w Cieniach

2 opinie
  • wydanie polskie
I w wyznaczonym czasie powstaniemy z naszych miejsc ukrycia. Chaos ogarnie ziemię, a my, wybrani słudzy, zostaniemy wyniesieni w Jego oczach. Niech będzie pozdrowiony Tzeentch, Ten Który Zmienia Drogi. Njawrr’thakh ‘Lzimbarr Tzeentch! Witamy w poprawionej i zaktualizowanej wersji jednej z najbardziej cenionych kampanii RPG, jakie kiedykolwiek napisano! Wróg w Cieniach przedstawia pierwszą część epickiej kampanii Wewnętrzny Wróg, sekwencji przygód Warhammer Fantasy Roleplay, która zainspirowała całe pokolenie graczy. Zbierz więc swoich bohaterów, prowadząc ich od skromnych poszukiwaczy przygód bez grosza, aż na dwory majętnych i wpływowych osób, gdzie każda decyzja może zmienić los Imperium. Warhammer FRP: Wewnętrzny Wróg - Część 1 - Wróg w Cieniach to pierwsza część udoskonalonej i zaktualizowanej wersji reżyserskiej Wewnętrznego Wroga, jednej z najlepiej ocenianych kampanii RPG, które kiedykolwiek napisano. Wróg w Cieniach rozpoczyna pięcioczęściową serię ponurych i niebezpiecznych przygód Warhammera Fantasy, która zainspirowała pokolenia graczy. Wersja reżyserska zawiera wnikliwe komentarze z elementami czarnego humoru, sprytnych sugestii jak poprowadzić kampanię na nowe sposoby oraz obszerny przewodnik po Bögenhafen pełen ekscytujących miejsc do odwiedzenia i zbadania. Warhammer FRP: Wewnętrzny Wróg - Część 1 - Wróg w Cieniach zawiera: Pierwsze dwie przygody kampanii Wewnętrzny Wróg: Pomylona Tożsamość i Cienie nad Bögenhafen, obie zostały poprawione i zaktualizowane przez Graeme Davisa, legendarnego autora WFRP i jednego z oryginalnych autorów kampanii. Szereg ramek „Dla Grognardów”. Są to „teksty w ramce” na marginesie książki, które dodają zupełnie nowe sposoby na przeżywanie przygód. Nawet ci, którzy grali wcześniej w kampanię Wewnętrzny Wróg, poczują powiew świeżości we Wrogu w Cieniach. Kompletny Przewodnik po Bögenhafen, jednym z najważniejszych miast w Reiklandzie, pełnym ekscytujących miejsc do zwiedzenia. Warhammer FRP: Wewnętrzny Wróg - Część 1 - Wróg w Cieniach to kampania, w którą wszyscy gracze powinni zagrać przynajmniej raz w życiu, co sprawia, że ​​Wróg w Cieniach jest obowiązkowym zakupem dla wszystkich fanów RPG.
Wydawca:
Copernicus Corporation
169,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

I w wyznaczonym czasie powstaniemy z naszych miejsc ukrycia. Chaos ogarnie ziemię, a my, wybrani słudzy, zostaniemy wyniesieni w Jego oczach. Niech będzie pozdrowiony Tzeentch, Ten Który Zmienia Drogi. Njawrr’thakh ‘Lzimbarr Tzeentch!

Witamy w poprawionej i zaktualizowanej wersji jednej z najbardziej cenionych kampanii RPG, jakie kiedykolwiek napisano! Wróg w Cieniach przedstawia pierwszą część epickiej kampanii Wewnętrzny Wróg, sekwencji przygód Warhammer Fantasy Roleplay, która zainspirowała całe pokolenie graczy. Zbierz więc swoich bohaterów, prowadząc ich od skromnych poszukiwaczy przygód bez grosza, aż na dwory majętnych i wpływowych osób, gdzie każda decyzja może zmienić los Imperium.

Warhammer FRP: Wewnętrzny Wróg - Część 1 - Wróg w Cieniach to pierwsza część udoskonalonej i zaktualizowanej wersji reżyserskiej Wewnętrznego Wroga, jednej z najlepiej ocenianych kampanii RPG, które kiedykolwiek napisano. Wróg w Cieniach rozpoczyna pięcioczęściową serię ponurych i niebezpiecznych przygód Warhammera Fantasy, która zainspirowała pokolenia graczy. Wersja reżyserska zawiera wnikliwe komentarze z elementami czarnego humoru, sprytnych sugestii jak poprowadzić kampanię na nowe sposoby oraz obszerny przewodnik po Bögenhafen pełen ekscytujących miejsc do odwiedzenia i zbadania.

Warhammer FRP: Wewnętrzny Wróg - Część 1 - Wróg w Cieniach zawiera:

  • Pierwsze dwie przygody kampanii Wewnętrzny Wróg: Pomylona Tożsamość i Cienie nad Bögenhafen, obie zostały poprawione i zaktualizowane przez Graeme Davisa, legendarnego autora WFRP i jednego z oryginalnych autorów kampanii.
  • Szereg ramek „Dla Grognardów”. Są to „teksty w ramce” na marginesie książki, które dodają zupełnie nowe sposoby na przeżywanie przygód. Nawet ci, którzy grali wcześniej w kampanię Wewnętrzny Wróg, poczują powiew świeżości we Wrogu w Cieniach.
  • Kompletny Przewodnik po Bögenhafen, jednym z najważniejszych miast w Reiklandzie, pełnym ekscytujących miejsc do zwiedzenia.

Warhammer FRP: Wewnętrzny Wróg - Część 1 - Wróg w Cieniach to kampania, w którą wszyscy gracze powinni zagrać przynajmniej raz w życiu, co sprawia, że ​​Wróg w Cieniach jest obowiązkowym zakupem dla wszystkich fanów RPG.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik
Waga:
1 kg

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 1

Czy książka jest w twardej oprawie?

~ Jan 11.09.2023 16:06

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy do produktu będzie dołączony PDF?

~ Ciekawski 17.08.2021 11:47

Kupując u wydawcy tak, tutaj raczej nie. Aby to potwierdzić zadzwoń do Rebela i Copernicus.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Maciej 30.09.2021 00:07

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie