Warhammer FRP - Popioły Middenheim (miękka oprawa)

Pierwsza część kampanii Ścieżki Przeklętych
21 opinii
  • wydanie polskie
Cień Mrocznych Bóstw nadal okrywa Miasto Białego Wilka. Skaza Chaosu uderzyła w samo serce miasta. Mroczne siły wciąż kryją się w ruinach domostw i w kanałach pod zniszczonymi ulicami. Kłamstwa, zdrada, mord i najgorsza z możliwych skaza duszy to niebezpieczeństwa, z jakimi zetkną się poszukiwacze prawdy. Gdy Bohaterowie przywożą starodawną ikonę do świątyni Sigmara, nawet nie podejrzewają, że wyznawcy Mrocznych Potęg jeszcze się nie poddali...Popioły Middenheim to pierwsza część wielkiej trylogii Ścieżki Przeklętych. Oprócz scenariusza przygody w środku znajdziecie dokładny opis Middenheim po Burzy Chaosu, włącznie z mapami wszystkich dzielnic, najważniejszymi miejscami oraz osobistościami, które władają Miastem Białego Wilka.Jak straszna tajemnica kryje się u źródeł władzy w mieście Ulryka? Cóż może zdziałać niewielka grupka przypadkowych Bohaterów? Sprawdź sam w Popiołach Middenheim!
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
96
Rodzaj oprawy:
miękka
5995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Cień Mrocznych Bóstw nadal okrywa Miasto Białego Wilka. Skaza Chaosu uderzyła w samo serce miasta. Mroczne siły wciąż kryją się w ruinach domostw i w kanałach pod zniszczonymi ulicami. Kłamstwa, zdrada, mord i najgorsza z możliwych skaza duszy to niebezpieczeństwa, z jakimi zetkną się poszukiwacze prawdy. Gdy Bohaterowie przywożą starodawną ikonę do świątyni Sigmara, nawet nie podejrzewają, że wyznawcy Mrocznych Potęg jeszcze się nie poddali...

Popioły Middenheim to pierwsza część wielkiej trylogii Ścieżki Przeklętych. Oprócz scenariusza przygody w środku znajdziecie dokładny opis Middenheim po Burzy Chaosu, włącznie z mapami wszystkich dzielnic, najważniejszymi miejscami oraz osobistościami, które władają Miastem Białego Wilka.

Jak straszna tajemnica kryje się u źródeł władzy w mieście Ulryka? Cóż może zdziałać niewielka grupka przypadkowych Bohaterów? Sprawdź sam w Popiołach Middenheim!

Podstawowe informacje

Waga:
200 g

Recenzje

4.05
na podstawie 21 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer FRP - Popioły Middenheim (miękka oprawa)Najbardziej przydatne recenzje

Urath

Liczba recenzji: 170

Popioły Middenheim to pierwsza część kampanii Ścieżki Przeklętych w skład której wchodzą jeszcze Wieże Altdorfu i Kuźnie Nuln.
Podręcznik składa się z dwóch części. Pierwsza opisuje miasto Middenheim jakie zastajemy w pierwszych miesiącach po Burzy Chaosu. Poznajemy historię miasta, jego władze, zwyczaje jego mieszkańców, opis poszczególnych dzielnic i charakterystyczne miejsca i budynki, które się tam znajdują.
Druga część to przygoda, można ją rozgrywać zaraz po ukończeniu przygody z Księgi Zasad "Przez ostępy Drakwaldu". Popioły Middenheim da się rozegrać na dwóch-trzech długich sesjach. Sama przygoda jest dość prosta i liniowa, dobra dla początkujących graczy i mistrzów gry. W trakcie przygody drużyna odwiedzi kilka ważniejszych miejsc w Mieście białego Wilka i okolicach.
Przygoda nie jest zbyt ambitna, wymaga podrasowania, ale sam dodatek jest przydatny. Mogę polecić nie tylko początkującym.


Archarion

Liczba recenzji: 8

Dobry, solidny produkt

Kupiłem drugą edycje młotka z sentymentu. Uwielbiam klimat warhammera i pomimo tego, że znane są mi inne systemy, młotek pozostanie na zawsze w czołówce. Co do samej publikacji dostajemy pięknie wydany podręcznik pełen ilustracji i mapek - ułatwiających MG zadanie. Sam cykl przygód w nowym młotku jest troszkę sztampowy ale mi osobiście przypadł do gustu bowiem nie poszukuje w grach tego typu 100% odwzorowania życia codziennego ale właśnie troszkę naiwności i dobrej zabawy. Polecam każdemu miłośnikowi świata warhammer. Wydaje mi się, że naprawdę warto mieć go na półce.


Feroz

Liczba recenzji: 68

Niezła kampania (jako całość), przymierzam się właśnie do poprowadzenia. W zasadzie w moim przypadku o zakupie przesądziły opisy tytułowych miast (tu: Middenheim) po Burzy Chaosu. Aha, nie kupujcie dodatku w miękkiej oprawie - różnica w cenie niewielka, a ja żałowałem, że nie szarpnąłem się jednak na twardą już pięć minut po opłaceniu zamówienia :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również