Archarion

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Długo zastanawiałem się nad Descentem. Pomimo moich obaw co do trudności gry jestem mega zadowolony. Gra jest moim zdaniem intuicyjna, nie trzeba cały czas siedzieć podczas rozgrywki z nosem w instrukcji. Gra się bardzo przyjemnie. Jakość wykonania gry stoi na jak najwyższym poziomie. Ilość elementów zawartych w grze wręcz przygniata - i to jest pierwszy mankament. Po rozpakowaniu wszystkiego nie ma w pudełku sensownego sposobu na ułożenie już raz rozpakowanych elementów. Trzeba kombinować z woreczkami strunowymi - lub lepiej szukać dedykowanych gąbek do pudełka. Figurki prezentują się dobrze - co prawda nie jest to jakość figurek od GW ale poziom szczegółów jest wystarczający. W podstawce znajduje się osiem bohaterów graczy każdej klasy zarówno płci żeńskiej jak i męskiej, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Produkt trafia w moje gusta jak najbardziej. Minusem jest mnogość dodatkowych elementów do gry - wszystko do kupienia osobno - takie trochę żerowanie na nerdach, no ale to standard w grach ze stajni od FFG. Mimo to warto. Ja wciągnąłem się niesamowicie i z niecierpliwością czekam na kolejne sesje gry z przyjaciółmi.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Dodatek w sumie niewiele zmieniający rozgrywkę. W założeniu przedstawia odwieczne zmagania dobra ze złem ale ja osobiście nie odczułem tego wyjątkowego klimatu. Dodatkowe karty i nowi bohaterowie, w których można się wcielić niewątpliwie stanowią najatrakcyjniejszy punkt gry. Nowe zakończenia gry i zaklęcia również sprawiają, że gra rozwija przed graczami nowe możliwości i wybory. Podsumowując produkt bardzo ładnie wydany i opracowany. Polecam fanom do uzupełnienia kolekcji gier z serii Magia i Miecz.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Kolejny dodatek typu "must have: dla fana serii Magia i Miecz. W dodatku znajdujemy kolejny kawałek planszy by ostatecznie zbudować olbrzymią plansze do grania i zniknąć w czeluściach pokoju na wiele godzin. Bardzo schludnie wydany dodatek. Plansza ciesząca oko. Dużo kart dodatkowych uatrakcyjniających rozgrywkę. Wyjątkowe miejsce, gdzie BG mogą tylko pozornie odpocząć bowiem zło czai się wszędzie. Polecam zdecydowanie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Uwielbiam całą serię gier z cyklu Magia i Miecz. Zawsze stanowi to dobry pretekst by spotkać się ze starymi kumplami, z którymi zaczynaliśmy grać w planszówki dawno temu w odległej galaktyce. Co do dodatku podziemia otrzymujemy solidnie wydany produkt w pięknej szacie i cieszącej oko. Dodatek z gatunku umilających rozgrywkę no i miejsce obowiązkowe dla każdego, chciwego poszukiwacza skarbów i nieśmiertelnej chwały. Polecam dodatek jak i całą grę.


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem drugą edycje młotka z sentymentu. Uwielbiam klimat warhammera i pomimo tego, że znane są mi inne systemy, młotek pozostanie na zawsze w czołówce. Co do samej publikacji dostajemy pięknie wydany podręcznik pełen ilustracji i mapek - ułatwiających MG zadanie. Sam cykl przygód w nowym młotku jest troszkę sztampowy ale mi osobiście przypadł do gustu bowiem nie poszukuje w grach tego typu 100% odwzorowania życia codziennego ale właśnie troszkę naiwności i dobrej zabawy. Polecam każdemu miłośnikowi świata warhammer. Wydaje mi się, że naprawdę warto mieć go na półce.


Piotr

Liczba recenzji: 15

Logoi

Liczba recenzji: 24

GRuBshy

Liczba recenzji: 30

Sarseth

Liczba recenzji: 23

TheMartin2281

Liczba recenzji: 0

Adzikejszyn

Liczba recenzji: 0

KamilGDA2000

Liczba recenzji: 5

Czarnopys

Liczba recenzji: 102