Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone miasto

Miasto, w którym spotykają się dwa światy!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone miasto to podręcznik do 7. edycji Zewu Cthulhu, który przeniesie Ciebie i Twoich graczy do Warszawy lat 20. i 30. XX wieku. Co jest w nim wyjątkowego?To pierwszy w całości polski podręcznik do Zewu Cthulhu, który jest także sourcebookiem!Napisane przez znanych polskich autorów scenariusze: Kto ma oko na dzieci?, Dojrzeli do żniwa, Odliczanie do nieskończoności, które można rozegrać jako oddzielne przygody lub jako kampanię Krew Dzieci Warszawy.Wciągający, pełen przydatnych informacji i ciekawostek opis Warszawy dwudziestolecia międzywojennego wraz z nowymi zawodami, organizacjami dla Badaczy, opisami dzielnic oraz biogramami sławnych osób zamieszkujących miasto.Pełen szaleństwa i grozy rozdział poświęcony mitom Cthulhu i warszawskim kultom, a także specjalnemu wydziałowi polskiego wywiadu, który zajmuje się ich zwalczaniem.Piękne ilustracje fantastycznych polskich artystek i artysty: Martyny Starczewskiej, Anny Jarmołowskiej-Goryńskiej oraz Adama Biszewskiego.
Wydawca:
Black Monk
Liczba stron:
176
Rodzaj oprawy:
twarda
209,95

Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone miasto to podręcznik do 7. edycji Zewu Cthulhu, który przeniesie Ciebie i Twoich graczy do Warszawy lat 20. i 30. XX wieku. 

Co jest w nim wyjątkowego?

  • To pierwszy w całości polski podręcznik do Zewu Cthulhu, który jest także sourcebookiem!
  • Napisane przez znanych polskich autorów scenariusze: Kto ma oko na dzieci?, Dojrzeli do żniwa, Odliczanie do nieskończoności, które można rozegrać jako oddzielne przygody lub jako kampanię Krew Dzieci Warszawy.
  • Wciągający, pełen przydatnych informacji i ciekawostek opis Warszawy dwudziestolecia międzywojennego wraz z nowymi zawodami, organizacjami dla Badaczy, opisami dzielnic oraz biogramami sławnych osób zamieszkujących miasto.
  • Pełen szaleństwa i grozy rozdział poświęcony mitom Cthulhu i warszawskim kultom, a także specjalnemu wydziałowi polskiego wywiadu, który zajmuje się ich zwalczaniem.
  • Piękne ilustracje fantastycznych polskich artystek i artysty: Martyny Starczewskiej, Anny Jarmołowskiej-Goryńskiej oraz Adama Biszewskiego.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 176 stron
Waga:
3 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone miasto

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

cotam

~ lodzia 13.10.2022 00:24

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie