Arkham Horror: The Card Game - Weaver of the Cosmos

Scenariusz 4-B kampanii Web of Dreams
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 1 - 4 osoby
 • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Arkham Horror: The Card Game.
Arkham Horror: The Card Game
Po wydarzeniach z Point of No Return w końcu udało wam się dotrzeć do serca koszmaru, do którego od samego początku byliście prowadzeni. Wszystko wiodło właśnie do tego - opowieści Virgila, niekończący się sen waszych towarzyszy czy czarny kot. To zawieszone między wymiarami miejsce jest siedliszczem pajęczej istoty, dążącej do zniszczenia waszego świata i zastąpienia go nową rzeczywistością.  Jeśli nie uda Wam się jej powstrzymać, nie będzie już Ziemi na którą można wrócić, nie będzie ucieczki z piekielnego snu, a Krainy Snów zostaną na zawsze stracone. Nie pozostaje Wam nic innego, jak walczyć... Stańcie w obronie Krain Snów przed zakusami Tkającej w ciemnościach w ramach Arkham Horror: The Card Game - Weaver of the Cosmos, szóstego i ostatniego Zestawu Mitów należącego do cyklu The Dream-Eaters! Arkham Horror: The Card Game - Weaver of the Cosmos to scenariusz 4-B kampanii Web of Dreams i można go rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi produktami z cyklu The Dream-Eaters, tworząc w ten sposób większą kampanię złożoną z czterech lub ośmiu części.
Autor:
Nate French, Matthew Newman
Wydawca:
Fantasy Flight Games
6995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Po wydarzeniach z Point of No Return w końcu udało wam się dotrzeć do serca koszmaru, do którego od samego początku byliście prowadzeni. Wszystko wiodło właśnie do tego - opowieści Virgila, niekończący się sen waszych towarzyszy czy czarny kot.

To zawieszone między wymiarami miejsce jest siedliszczem pajęczej istoty, dążącej do zniszczenia waszego świata i zastąpienia go nową rzeczywistością.  Jeśli nie uda Wam się jej powstrzymać, nie będzie już Ziemi na którą można wrócić, nie będzie ucieczki z piekielnego snu, a Krainy Snów zostaną na zawsze stracone.

Nie pozostaje Wam nic innego, jak walczyć...

Stańcie w obronie Krain Snów przed zakusami Tkającej w ciemnościach w ramach Arkham Horror: The Card Game - Weaver of the Cosmos, szóstego i ostatniego Zestawu Mitów należącego do cyklu The Dream-Eaters!

Arkham Horror: The Card Game - Weaver of the Cosmos to scenariusz 4-B kampanii Web of Dreams i można go rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi produktami z cyklu The Dream-Eaters, tworząc w ten sposób większą kampanię złożoną z czterech lub ośmiu części.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • karty
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Arkham Horror: The Card Game - Weaver of the CosmosPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie