Dragon Ball Super Card Game: Theme Selection - History of Vegeta

Specjalny pakiet kart
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Specjalny pakiet kart do wykorzystania w grze Dragon Ball Super Card Game poświęcony największemu rywalowi Goku, Vegecie! Dragon Ball Super Card Game - o co chodzi? Przyzwij do boju swoich ulubionych bohaterów z serii Dragon Ball w tej grze karcianej od Bandai! Od ikon takich jak Goku, Frieza czy Cell, do postaci z gier, filmów i innego materiału pobocznego, w Dragon Ball SCG znajdziecie wszystko, czego może chcieć fan twórczości Akiry Toriyamy. Zbuduj najsilniejszą talię, zmiażdż swoich przeciwników i zostań najsilniejszym wojownikiem na świecie! Dragon Ball Super Card Game: Theme Selection - History of Vegeta zawiera piętnaście kart, w tym dwanaście kart holo oraz trzy karty holo ze złotą pieczątką.
Wydawca:
Bandai
149,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Specjalny pakiet kart do wykorzystania w grze Dragon Ball Super Card Game poświęcony największemu rywalowi Goku, Vegecie!

Dragon Ball Super Card Game - o co chodzi? Przyzwij do boju swoich ulubionych bohaterów z serii Dragon Ball w tej grze karcianej od Bandai! Od ikon takich jak Goku, Frieza czy Cell, do postaci z gier, filmów i innego materiału pobocznego, w Dragon Ball SCG znajdziecie wszystko, czego może chcieć fan twórczości Akiry Toriyamy. Zbuduj najsilniejszą talię, zmiażdż swoich przeciwników i zostań najsilniejszym wojownikiem na świecie!

Dragon Ball Super Card Game: Theme Selection - History of Vegeta zawiera piętnaście kart, w tym dwanaście kart holo oraz trzy karty holo ze złotą pieczątką.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 15 kart
Waga:
580 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dragon Ball Super Card Game: Theme Selection - History of Vegeta

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie