Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie kampanijne

Czy to z głębi ziemi, czy z nieskończości kosmosu - nieznane koszmary mogą pojawić się bez ostrzeżenia
2 opinie
  • 1 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 90 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Horror w Arkham: Gra Karciana - Zestaw podstawowy (nowa edycja).
Horror w Arkham: Gra Karciana - Zestaw podstawowy (nowa edycja)
Kiedy znana botaniczka dr Rosa Marquez otrzymała dziwną próbkę z odosobnionej i tajemniczej Wyspy Hemlock, instynkt podpowiedział jej, że coś jest nie tak. Kolega po fachu polecił jej was jako idealne towarzystwo do zbadania wyspy. Nie byliście jednak gotowi na to, co tu na was czeka: śmiercionośną, zmutowaną przyrodę i złośliwą pozaziemską obecność przenikającą tajemniczą wyspę. Jednocześnie mieszkańcy przygotowują się do zbliżającego się festiwalu, najwyraźniej nieświadomi niebezpieczeństwa. Macie tylko trzy dni, aby dowiedzieć się, co czai się pod Doliną Hemlock, zanim jej mieszkańców spotka straszliwy los. W Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie kampanijne 1 do 4 badaczy wyruszy na spowitą tajemnicą Wyspę Hemlock, która właśnie otworzyła się na turystów. Za dnia nawiążcie relacje z mieszkańcami i zwiedzajcie okolicę. Sami zdecydujecie, kogo spotkacie i co zrobicie, ale pamiętajcie, że po zachodzie słońca wyspa zamienia się w śmiertelną pułapkę dzikiej natury. Czy uda Wam się odkryć sekrety Wyspy Hemlock w zaledwie trzy dni? A może zostaniecie „pożarci” w czasie zbliżającej się uczty?
Autor:
Josiah Harrist, Nicholas Kory
Wydawca:
Galakta
319,95
304,95
-5%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 304,95 zł)

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Kiedy znana botaniczka dr Rosa Marquez otrzymała dziwną próbkę z odosobnionej i tajemniczej Wyspy Hemlock, instynkt podpowiedział jej, że coś jest nie tak. Kolega po fachu polecił jej was jako idealne towarzystwo do zbadania wyspy. Nie byliście jednak gotowi na to, co tu na was czeka: śmiercionośną, zmutowaną przyrodę i złośliwą pozaziemską obecność przenikającą tajemniczą wyspę. Jednocześnie mieszkańcy przygotowują się do zbliżającego się festiwalu, najwyraźniej nieświadomi niebezpieczeństwa. Macie tylko trzy dni, aby dowiedzieć się, co czai się pod Doliną Hemlock, zanim jej mieszkańców spotka straszliwy los.

W Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie kampanijne 1 do 4 badaczy wyruszy na spowitą tajemnicą Wyspę Hemlock, która właśnie otworzyła się na turystów. Za dnia nawiążcie relacje z mieszkańcami i zwiedzajcie okolicę. Sami zdecydujecie, kogo spotkacie i co zrobicie, ale pamiętajcie, że po zachodzie słońca wyspa zamienia się w śmiertelną pułapkę dzikiej natury. Czy uda Wam się odkryć sekrety Wyspy Hemlock w zaledwie trzy dni? A może zostaniecie „pożarci” w czasie zbliżającej się uczty?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 355 kart scenariusza
  • 1 Księga kampanii
Waga:
700 g
Kod producenta:
PL-AHC77


Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie kampanijneWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie