Magic the Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - Special Edition Collector Booster

Przewidywana premiera: 3 listopada 2023 r.
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Dołącz do Drużyny i wyrusz w drogę z ulubionymi postaciami z Władcy Pierścieni! Czeka Cię przygoda pełna odwagi, waleczności i... drugich śniadań! Magic the Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth to dodatek inspirowany niesamowitą prozą J.R.R. Tolkiena, pełną magii, elfów, krasnoludów i potwornych monstrów i potężnych pierścieni. Cała historia rozpoczyna się w Shire, z którego czterej Hobbici wyruszają w podróż w nieznane. Magic the Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - Special Edition Collector Booster zawiera 15 losowych kart i 1 dwustronny token w wariancie traditional foil.
Wydawca:
Wizards of the Coast
189,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dołącz do Drużyny i wyrusz w drogę z ulubionymi postaciami z Władcy Pierścieni! Czeka Cię przygoda pełna odwagi, waleczności i... drugich śniadań!

Magic the Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth to dodatek inspirowany niesamowitą prozą J.R.R. Tolkiena, pełną magii, elfów, krasnoludów i potwornych monstrów i potężnych pierścieni. Cała historia rozpoczyna się w Shire, z którego czterej Hobbici wyruszają w podróż w nieznane.

Magic the Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - Special Edition Collector Booster zawiera 15 losowych kart i 1 dwustronny token w wariancie traditional foil.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 15 losowych kart
Waga:
34 g
Kod producenta:
D21270000

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie