Marvel Champions: Hero Pack - Collection 1

Pakiet sześciu superbohaterów
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Marvel Champions: The Card Game.
Marvel Champions: The Card Game
Marvel Champions: Hero Pack - Collection 1 to paczka sześciu gotowych talii bohaterów. Każda z postaci posiada unikalne zdolności, dzięki czemu tworzą jedną, zgraną drużynę! W zestawie znajduje się: Captain America, który dzięki swojej odwadze i bohaterstwu jest inspiracją dla swoich towarzyszy. Ms. Marvel, elastyczna agentka, która dopasuje się do każdej roli. Thor, który godzien jest dzierżyć mityczny młot. Black Widow, czyli tajny szpieg, zabójczyni i bohaterka w jednym. Doctor Strange, dzięki któremu nasz wymiar jest bezpieczny. Hulk, który tylko czeka, żeby uwolnić swój gniew! Marvel Champions: The Card Game jest kooperacyjną żywą grą karcianą (ang. Living Card Game), w której gracze wcielają się w bohaterów Marvela, aby pokrzyżować nikczemne plany przeciwników. W trakcie gry będziecie wzywać kultowych sojuszników, przywdziewać potężne bronie i pancerze, a także korzystać z niszczycielskich taktyk w celu pokonania złoczyńców z uniwersum Marvela. W każdym scenariuszu Marvel Champions: The Card Game bohaterowie będą stawiać czoła potężnym adwersarzom wykorzystującym unikatowe schematy, a także osobistym wrogom, którzy mogą zostać wtasowani do talii bohatera. W każdej turze gracze będą musieli zdecydować, czy wcielić się w role superbohaterów i walczyć ze złoczyńcami bezpośrednio, czy zmienić się w swoje alter ego, aby powrócić do zdrowia, przygotować swoje oddziały i walczyć ze złoczyńcami pośrednio - za każdym razem obierając interesującą decyzję strategiczną. Jeśli bohaterowie potrafią pokonać złoczyńcę, zanim on zdąży ukończyć swój nikczemny plan, wygrywają! Źródło: Oficjalny kanał Fantasy Flight Games @You Tube Na stronie wydawcy - www.fantasyflightgames.com - znajdziecie plik pdf z instrukcją w języku angielskim. Zapraszamy do lektury!
Wydawca:
Fantasy Flight Games
309,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Marvel Champions: Hero Pack - Collection 1 to paczka sześciu gotowych talii bohaterów. Każda z postaci posiada unikalne zdolności, dzięki czemu tworzą jedną, zgraną drużynę!

W zestawie znajduje się:

  • Captain America, który dzięki swojej odwadze i bohaterstwu jest inspiracją dla swoich towarzyszy.
  • Ms. Marvel, elastyczna agentka, która dopasuje się do każdej roli.
  • Thor, który godzien jest dzierżyć mityczny młot.
  • Black Widow, czyli tajny szpieg, zabójczyni i bohaterka w jednym.
  • Doctor Strange, dzięki któremu nasz wymiar jest bezpieczny.
  • Hulk, który tylko czeka, żeby uwolnić swój gniew!

Marvel Champions: The Card Game jest kooperacyjną żywą grą karcianą (ang. Living Card Game), w której gracze wcielają się w bohaterów Marvela, aby pokrzyżować nikczemne plany przeciwników. W trakcie gry będziecie wzywać kultowych sojuszników, przywdziewać potężne bronie i pancerze, a także korzystać z niszczycielskich taktyk w celu pokonania złoczyńców z uniwersum Marvela.

W każdym scenariuszu Marvel Champions: The Card Game bohaterowie będą stawiać czoła potężnym adwersarzom wykorzystującym unikatowe schematy, a także osobistym wrogom, którzy mogą zostać wtasowani do talii bohatera.

W każdej turze gracze będą musieli zdecydować, czy wcielić się w role superbohaterów i walczyć ze złoczyńcami bezpośrednio, czy zmienić się w swoje alter ego, aby powrócić do zdrowia, przygotować swoje oddziały i walczyć ze złoczyńcami pośrednio - za każdym razem obierając interesującą decyzję strategiczną. Jeśli bohaterowie potrafią pokonać złoczyńcę, zanim on zdąży ukończyć swój nikczemny plan, wygrywają!

Źródło: Oficjalny kanał Fantasy Flight Games @You Tube

Na stronie wydawcy - www.fantasyflightgames.com - znajdziecie plik pdf z instrukcją w języku angielskim. Zapraszamy do lektury!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 360 kart
  • instrukcja
Waga:
150 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Marvel Champions: Hero Pack - Collection 1

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Cześć, czy pudełko pełni rolę organizera dla kart, czy pełni tylko rolę opakowania zbiorczego? Czy są to zapakowane oryginalne pakiety czy repacki bez oryginalnych coverów?

~ Daniel 14.04.2023 18:17

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie