Yu-Gi-Oh! TCG: Duelist Nexus - Special Booster

Powiększ swoją kolekcję i zwiększ swoją moc!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana, oparta na znanym serialu anime. Aby ulepszać swoje talie, potrzebujesz nowych kart, które znajdziesz w Boosterach - saszetkach z losowymi kartami. W tym opakowaniu znajdziesz karty z jednego z dodatków do gry. Dzięki nim będziesz mógł ulepszać i zmieniać swoje talie. Tworzyć też będą Twoją kolekcję. Karty są pakowane losowo z puli dostępnej w dodatku. Karty mają także swoją "rzadkość" - jedne trafiają się częściej, inne rzadziej. Te rzadsze mają zwykle większą wartość kolekcjonerską. Duelist Nexus - Special Booster zawiera 9  losowych kart
Wydawca:
Konami
15,95

Dostępne 22 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana, oparta na znanym serialu anime. Aby ulepszać swoje talie, potrzebujesz nowych kart, które znajdziesz w Boosterach - saszetkach z losowymi kartami.

W tym opakowaniu znajdziesz karty z jednego z dodatków do gry. Dzięki nim będziesz mógł ulepszać i zmieniać swoje talie. Tworzyć też będą Twoją kolekcję. Karty są pakowane losowo z puli dostępnej w dodatku. Karty mają także swoją "rzadkość" - jedne trafiają się częściej, inne rzadziej. Te rzadsze mają zwykle większą wartość kolekcjonerską.

Duelist Nexus - Special Booster zawiera 9  losowych kart

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 9 losowych kart
Waga:
250 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Yu-Gi-Oh! TCG: Duelist Nexus - Special Booster

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie