Batelgeza

Leo
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Pod koniec XXII wieku ludzkość osiedliła się już na dwóch nowych planetach - Aldebaranie 4 i Betelgezie 6. O ile na Aldebaranie w końcu udało się stworzyć potężną, dobrze prosperującą kolonię, to na Betelgezie sytuacja wygląda znacznie gorzej. Katastrofie uległ statek pełen osiedleńców i nie wiadomo, czy chociażby części kolonistów udało się przedostać na planetę. Aby wyjaśnić tę sprawę, z Aldebarana zostaje wysłana misja rozpoznawcza. W jej składzie znajduje się Kim Keller, młoda bohaterka serii Aldebaran. Dlaczego właśnie ją powołano do tej misji? Cykl science fiction należący do uniwersum świata Aldebarana, którego scenarzystą i rysownikiem jest znany brazylijski twórca komiksowy LEO.  Tytuł dla dorosłych.
Autor:
Leo
Ilustracje:
Leo
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
248
Rodzaj oprawy:
miękka
69,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Pod koniec XXII wieku ludzkość osiedliła się już na dwóch nowych planetach - Aldebaranie 4 i Betelgezie 6.

O ile na Aldebaranie w końcu udało się stworzyć potężną, dobrze prosperującą kolonię, to na Betelgezie sytuacja wygląda znacznie gorzej. Katastrofie uległ statek pełen osiedleńców i nie wiadomo, czy chociażby części kolonistów udało się przedostać na planetę.

Aby wyjaśnić tę sprawę, z Aldebarana zostaje wysłana misja rozpoznawcza. W jej składzie znajduje się Kim Keller, młoda bohaterka serii Aldebaran. Dlaczego właśnie ją powołano do tej misji?

Cykl science fiction należący do uniwersum świata Aldebarana, którego scenarzystą i rysownikiem jest znany brazylijski twórca komiksowy LEO. 

Tytuł dla dorosłych.

Podstawowe informacje

Waga:
300 g
Kod producenta:
SCKFABETE

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Batelgeza

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie